Catering dietetyczny Wybór Menu

Catering dietetyczny Wybór Menu Cekanowo

Odkryj smak pasji i zaangażowania. U nas możesz też wymieniać posiłki pomiędzy wszystkimi dietami.

Zobacz diety

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Wybierz wariant i kaloryczność

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Ty decydujesz jakie posiłki zamawiasz

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

Zamiana rodzaju posiłku

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

25 posiłków do wyboru każdego dnia!

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Zamów dietę z Wyborem Menu
wybór menu z naszym cateringiem

Cennik naszych diet pudełkowych

Wariant

Kaloryczność

Okres zamówienia

10 dni

  Brak ceny

  Zamów dietę

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Cekanowo

  Zadzwoń+48 42 715-80-85
  Napisz wiadomość[email protected]

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Cekanowo

  Catering dietetyczny Cekanowo „Wybór menu” - z Nami to Ty decydujesz, co jesz!

  Każdy z nas zdaje sobie sprawę, że na nasze zdrowie wpływa to, co jemy. Ponadto dieta decyduje o wyglądzie włosów, skóry i paznokci. Nie trzeba być specjalistą, aby wysnuć wniosek, że zdrowe menu to klucz do dobrego samopoczucia. Ciężko jednak wyegzekwować od siebie przestrzegania zasad zdrowego odżywiania, gdy żyjemy w ciągłym biegu. „Wybór menu” przychodzi jednak z rozwiązaniem tego problemu! Nasza dieta pudełkowa codziennie zapewni Ci pyszne i zbilansowane posiłki! Wszystko to z dostawą do domu! Zaufało nam już wiele ludzi, bądź jednym z nich! Zapoznaj się z naszą ofertą i już dziś zamów catering dietetyczny „Wybór menu”!

  Zalety diety pudełkowej „Wybór menu”

  Nasz tani catering dietetyczny to doskonałe rozwiązanie dla każdego. Z nami zdrowe jedzenie codziennie rano znajdziesz przed drzwiami wskazanego przez Ciebie miejsca. To niezwykle wygodny i pozwalający zaoszczędzić czas sposób odżywiania. „Wybór menu” to dieta pudełkowa, która obejmuje potrawy pierwszorzędnej jakości. Nasz catering stanowi dzieło wykwalifikowanych dietetyków, kucharzy z pasją oraz sprawdzonych dostawców. „Wybór menu” to także catering, w którym masz realny wpływ na to, co znajdzie się na Twoim talerzu! Nie wahaj się ani chwili! Wybierz jedną z dostępnych u nas rodzajów diet i ich kaloryczność, a następnie ciesz się ze świeżych posiłków dostarczanych po Twoje drzwi! 

  „Wybór menu” - rodzaje diety pudełkowej w Cekanowie

  Sprawdź, jak wiele możemy Ci zaproponować. Wybierz dietę, która idealnie wpisze się w zakres Twoich preferencji!

  • Dieta Sport – to propozycja dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia. Bez względu na to, czy trenujesz zawodowo, czy też amatorsko, potrzebujesz dużo siły, a uczucie głodu między posiłkami nie jest Ci potrzebne! Wybierz naszą dietę Sport! Z jej pomocą dostarczysz do organizmu niezbędną energię! Z nami z łatwością zbudujesz wymarzoną sylwetkę!

  • Dieta Wege – idealna dla osób, które pragną obniżyć swój cholesterol i zadbać o zdrowie swojego serca! Oczywiście to wręcz idealna opcja dla wszystkich, którzy zrezygnowali ze spożywania mięsa! W menu dominują zawsze świeże warzywa i owoce! Z nami przekonasz się, że dieta Wege może być smaczna, zdrowa i urozmaicona.

  • Dieta Optimal – idealna dla osób, które pragną przestrzegać zasad zdrowego odżywiania, cenią jednak przy tym różnorodność spożywanych przez siebie posiłków. Dieta ta to optymalne rozwiązanie dla każdego! Za jej sprawą dostarczysz do organizmu potrzebną mu energię. Zagwarantujesz również mu właściwą podaż składników odżywczych. 

  • Dieta Slim – to menu ułatwi Ci przejście procesu redukcji masy ciała. Z naszą dietą Slim zrobisz to w zdrowy dla Twojego organizmu sposób. To my będziemy za Ciebie liczyć kalorie i ułatwimy Ci zachowanie deficytu. Jednocześnie będziesz mógł jeść smaczne posiłki. Nie grozi Ci więc wszechobecne uczucie głodu! 

  • Dieta z niskim IG – zawiera szczegółowo opracowany jadłospis o dokładnie wyliczonym IG. Przeznaczona dla osób cierpiących z powodu cukrzycy. Pomimo ograniczeń, które są rezultatem zasad diety cukrzycowej, pozwala cieszyć się różnorodnością potraw. W apetyczny sposób wspiera codzienną walkę z chorobą i utrzymaniem prawidłowej wagi.

  Sprawdź gdzie dowozimy catering dietetyczny

  Catering dietetyczny Wybór Menu obsługuje większość miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

  gdzie dowozimy