Catering dietetyczny Wybór Menu

Catering dietetyczny Wybór Menu Cerekiew

Odkryj smak pasji i zaangażowania. U nas możesz też wymieniać posiłki pomiędzy wszystkimi dietami.

Zobacz diety

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Wybierz wariant i kaloryczność

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Ty decydujesz jakie posiłki zamawiasz

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

Zamiana rodzaju posiłku

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

25 posiłków do wyboru każdego dnia!

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Zamów dietę z Wyborem Menu
wybór menu z naszym cateringiem

Cennik naszych diet pudełkowych

Wariant

Kaloryczność

Okres zamówienia

10 dni

  Brak ceny

  Zamów dietę

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Cerekiew

  Zadzwoń+48 42 715-80-85
  Napisz wiadomość[email protected]

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Cerekiew

  Catering dietetyczny Cerekiew Wybór Menu - z Nami to Ty decydujesz, co jesz!

  Wiele osób, które decydują się na korzystanie z usług cateringu, przeżywa niepewność związaną ze smakiem potraw. Wiadomo, nie od dziś, że każdy Klient ma przecież odmienny gust kulinarny. 

  Receptą na tego typu obawy jest catering dietetyczny Wybór Menu. Jest to bowiem firma, która udostępnia wszystkim swoim Klientom dowolny wybór potraw spośród 5 rodzajów diet. Dzięki temu jest w stanie sprostać indywidualnym gustom kulinarnym każdego smakosza.

  Zalety diety pudełkowej “Wybór Menu”

  Podstawową zaletą cateringu dietetycznego jest racjonalny sposób odżywiania. Jadłospisy są opracowywane przez profesjonalnych dietetyków, w sposób, gwarantujący urozmaicenie posiłków i dostarczanie doskonale zbilansowanych składników pokarmowych. Dieta pudełkowa proponowana przez Wybór Menu pozwala dodatkowo na dobór ulubionych potraw. 

  Każdy Klient zyskuje pewność, że wszystkie dostarczane posiłki będą smaczne. Kolejną zaletą cateringu Wybór Menu są przystępne ceny, dzięki czemu usługi cateringowe dostępne są dla wszystkich. Można się o tym przekonać, sprawdzając w Internecie opinie o firmie i weryfikując miejsca zajmowane w takich porównywarkach jak catering dietetyczny ranking. Czołowe pozycje w rankingach i bardzo dobre komentarze dotychczasowych Klientów jednoznacznie wskazują, że Wybór Menu to nie tylko smaczny, ale i tani catering dietetyczny. 

  Wybór Menu – rodzaje diety pudełkowej w Cerekwi

  Wybór Menu dostarcza swoim Klientom zawsze zdrowe jedzenie, w postaci ulubionych potraw. Klienci mogą bowiem samodzielnie komponować posiłki z 5 rodzajów dostępnych diet.

  Slim – jest dietą stworzoną do wspierania procesu redukcji wagi. Wszystkie posiłki w diecie gwarantują urozmaicone potrawy, z uwzględnieniem ograniczeń związanych z zawartością tłuszczy i cukrów.

  Optimal – najbogatsza pod kątem zróżnicowania posiłków. Obfituje w dania zamieniające pożywienie w podróż kulinarną. Doskonale zbilansowana pod kątem zawartości składników odżywczych. Wege – dieta stworzona dla wegetarian. Bazuje tylko i wyłącznie na warzywach, owocach, roślinach i produktach roślinnych. Skalkulowana tak, aby dostarczać idealne ilości składników pokarmowych. Niski IG – jadłospis diety zawiera tylko i wyłącznie składniki, które nie powodują wysokiego stężenia glukozy we krwi. Opracowana w sposób, który pozwala osobom z cukrzycą czy insulinoopornością delektować się smakiem znakomitych dań. Sport – dieta stworzona dla osób uprawiających sporty. Dostarcza wszelkich składników pokarmowych, w tym podwyższone ilości białka, niezbędnego przy wzmożonym wysiłku fizycznym i przy rozbudowie mięśni. Dieta z niskim IG – jest to dieta, która wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Opracowana w sposób, gwarantujący niski indeks glikemiczny, urozmaicenie i dobrze zbilansowaną ilość składników pokarmowych. Pozwala chorym na cukrzycę cieszyć się różnorodnością potraw i bogactwem smaków.

  Klient, zamawiając dany rodzaj diety, może zatem wybrać, np. dwa wybrane posiłki z diety Wege, dwa z diety Slim i jeden dostępny w diecie Optimal. Zachęcamy zatem gorąco do wypróbowania dań z cateringu Wybór Menu i życzymy miłej zabawy przy komponowaniu własnego jadłospisu.

  Sprawdź gdzie dowozimy catering dietetyczny

  Catering dietetyczny Wybór Menu obsługuje większość miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

  gdzie dowozimy