Catering dietetyczny Wybór Menu

Catering dietetyczny Wybór Menu Czeladź

Odkryj smak pasji i zaangażowania. U nas możesz też wymieniać posiłki pomiędzy wszystkimi dietami.

Zobacz diety

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Wybierz wariant i kaloryczność

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Ty decydujesz jakie posiłki zamawiasz

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

Zamiana rodzaju posiłku

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

25 posiłków do wyboru każdego dnia!

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Zamów dietę z Wyborem Menu
wybór menu z naszym cateringiem

Cennik naszych diet pudełkowych

Wariant

Kaloryczność

Okres zamówienia

10 dni

  Brak ceny

  Zamów dietę

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Czeladź

  Zadzwoń+48 42 715-80-85
  Napisz wiadomość[email protected]

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Czeladź

  Wybór Menu Catering – dieta pudełkowa Czeladź w nowym wydaniu

  Nowoczesny catering dietetyczny to możliwość odżywiania się zdrowo każdego dnia, a także wyboru tego, co właściwie chce się zjeść. W Wybór Menu możesz łączyć ze sobą posiłki z różnych diet i skompletować swoje unikalne menu. Rzadko zdarza się bowiem, aby gotując samodzielnie na co dzień,  zjeść śniadanie z optymalną dawką składników odżywczych, drugie śniadanie w wersji light, obiad bardziej na sportowo, podwieczorek i kolację z kolei w wersji wege. My dajemy Ci taką możliwość! Każdego dnia możesz odkrywać bogactwo różnorodnych diet na swoim talerzu bez zbędnego wysiłku. Zapomnij o spędzaniu wielu godzin na zakupach i w kuchni. Ciesz się smakiem potraw, które lubisz najbardziej z Wybór Menu.

  Czym jest catering dietetyczny Czeladź?

  To wygodny i zdrowy sposób odżywiania się, który chyba już na dobre zagościł w naszym kraju. Wraz z modą na dietę pudełkową pojawiły się także trwałe tendencje do zwracania większej uwagi na to, co właściwie jemy i sięganie  po zdrowe posiłki, takie jak oferuje catering dietetyczny Wybór Menu. Staramy się sprostać codziennym wyzwaniom i trafić w gusta każdego Klienta. Dlatego nasze dania są przygotowywane tylko z najlepszych, wyselekcjonowanych i świeżych potraw. Dieta pudełkowa Wybór Menu to gwarancja dobrego smaku! Z nami możesz jeść zdrowo i smacznie każdego dnia. 

  Kim jesteśmy i czego chcemy? - Catering dietetyczny Czeladź

  Jesteśmy zgranym zespołem, który na własnej skórze przekonał się, jak wiele daje zmiana dotychczasowego sposobu odżywiania się na bardziej racjonalny w postaci diety pudełkowej. Każdy oferowany przez nas posiłek to dzieło świetnego kucharza, a także dietetyka, który układa wartościowy jadłospis. Mamy nadzieję, że nasz catering dietetyczny zmieni także Twoje życie na lepsze. Bo wszystko, co dobre – zaczyna się od dobrego jedzenia! Zamówione posiłki dostarczamy prosto pod Twoje drzwi. Możesz więc je wygodnie odebrać bez wychodzenia z domu. 

  Rodzaje diet w Czeladzi

  Oferujemy dietę pudełkową o zróżnicowanej wartości kalorycznej, a także doborze produktów, które dopasujesz do własnych potrzeb żywieniowych. Każda z naszych diet jest dobrze zbilansowana, bogata w składniki odżywcze, witaminy i minerały. Jakikolwiek więc wariant wybierzesz, masz pewność, że odżywiasz się zdrowo a do wyboru mamy:

  • SPORT –  wariant dla osób, które z zapałem uprawiają sport a ich aktywność fizyczna, znacznie przekracza tę przeciętną. Dla nich przygotowaliśmy dietę o podwyższonej kaloryczności i z większą podażą białka. Aby mieć siłę na sportowe wyzwania, trzeba przecież coś wartościowego zjeść.

  • WEGE – opcja, która zaskoczy niejednego wegetarianina. Przywiązujemy dużą uwagę do świeżości produktów roślinnych oraz ich jakości. Ta dieta obejmuje posiłki z  obniżoną zawartością cukru, cholesterolu i soli. Z nami na nowo odkryjesz smak bezmięsnych potraw. 

  • SLIM – męczą Cię dodatkowe kilogramy, których nie możesz się pozbyć? Postaw na właściwą dietę, niskokaloryczną, ale sycącą, dzięki której z łatwością pozbędziesz się nawyku podjadania a stąd już prosta droga do wymarzonej sylwetki. Dieta Slim dostarczy Twojemu organizmowi wszelkich niezbędnych składników ze stosowną rezerwą kaloryczną.

  • OPTIMAL – optymalnie dobrane produkty, bogate w składniki odżywcze każdego dnia pozwolą Ci cieszyć się lepszym samopoczuciem i zdrowiem. Moc najlepszych produktów, które zaskoczą Cię nowym, niepowtarzalnym smakiem.

  Ile to wszystko kosztuje? - Dieta pudełkowa Wybór Menu

  Jesteśmy jednym z tańszych cateringów dietetycznych, który oferuje 5 dobrze zbilansowanych posiłków z możliwością łączenia ze sobą potraw z różnego rodzaju diet i dostawą zamówienia pod wskazany adres w kwocie już od niewiele ponad 50 zł za dzień. To bardzo korzystna opcja, zwłaszcza że u nas możesz skompletować zamówienie złożone z posiłków, jakie lubisz. Codziennie mamy do wyboru kilkadziesiąt różnych potraw w ramach 4 diet. To Ty wybierasz, co dziś zjesz, my tylko podsuwamy Ci rozwiązania. Dołącz do wielu usatysfakcjonowanych klientów.

  Sprawdź gdzie dowozimy catering dietetyczny

  Catering dietetyczny Wybór Menu obsługuje większość miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

  gdzie dowozimy