Catering dietetyczny Wybór Menu

Catering dietetyczny Wybór Menu Dąbrowa

Odkryj smak pasji i zaangażowania. U nas możesz też wymieniać posiłki pomiędzy wszystkimi dietami.

Zobacz diety

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Wybierz wariant i kaloryczność

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Ty decydujesz jakie posiłki zamawiasz

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

Zamiana rodzaju posiłku

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

25 posiłków do wyboru każdego dnia!

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Zamów dietę z Wyborem Menu
wybór menu z naszym cateringiem

Cennik naszych diet pudełkowych

Wariant

Kaloryczność

Okres zamówienia

10 dni

  Brak ceny

  Zamów dietę

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Dąbrowa

  Zadzwoń+48 42 715-80-85
  Napisz wiadomość[email protected]

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Dąbrowa

  Catering dietetyczny Dąbrowa “Wybór Menu” z nami to Ty decydujesz, co jesz!

  Catering dietetyczny Wybór Menu zdecydowanie wyróżnia się na tle firm cateringowych. Głównie z uwagi na fakt, że udostępnia swoim Klientom możliwość wyboru ulubionych dań spośród proponowanych przez firmę diet. Dzięki zastosowaniu tego innowacyjnego rozwiązania Klienci zyskują pewność, iż każdy posiłek będzie poezją smaku.  

  Zalety diety pudełkowej “Wybór Menu”

  Pierwszą zaletą cateringu jest dostarczanie zdrowych i zawsze świeżych, przygotowywanych codziennie rano posiłków. Kolejną zaletą jest pewność racjonalnego odżywiania, ponieważ dieta pudełkowa zamawiana w Wybór Menu zawiera posiłki opracowywane przez profesjonalnego dietetyka i przygotowywane tylko ze składników pożądanych dla zdrowia.  

  Kolejny atut to przystępne ceny. Koszt zestawów złożonych z 5 posiłków i dowożonych do drzwi zaczyna się już od kwoty nieco powyżej 50 zł. O tym, że Wybór Menu to nie tylko smaczne i zdrowe posiłki, ale też tani catering dietetyczny świadczą opinie dotychczasowych Klientów i czołowe pozycje w porównywarkach takich jak catering dietetyczny ranking.  

  Warto również podkreślić możliwość swobodnego wyboru poszczególnych posiłków z różnych rodzajów diet. Przykładowo, przy wyborze diety Sport można zamówić po jednym wybranym posiłku z wybranego menu i wszystkich pozostałych. Niewątpliwie swoboda wyboru stanowi dla Klienta gwarancję spożywania tylko ulubionych potraw.  

  Wybór Menu – rodzaje diety pudełkowej  w Dąbrowie

  Wybór Menu udostępnia wszystkim Klientom codzienny wybór spośród 25 posiłków z takich diet jak:   Dieta Slim – dieta przygotowana pod kątem potrzeb osób walczących z nadwagą. Ograniczona jest w poziom tłuszczy i węglowodanów bez utraty znakomitego smaku dań. 

  Dieta Wege – stworzona dla zagorzałych zwolenników diety wegetariańskiej. Oparta na roślinach i produktach pochodzenia roślinnego. Skalkulowana jest tak, by dostarczać składniki pokarmowe w zbilansowanej ilości. Dieta Optimal – obfituje w ogrom rozmaitości. Gwarantuje różnorodność dań, spełniających oczekiwania nawet mocno wymagających Klientów. Oczywiście zbilansowana pod kątem dostarczania składników pokarmowych, tak by całkowicie pokrywały dzienne zapotrzebowanie. Wyróżnia się mocno ograniczoną ilością niezdrowego w nadmiarze sodu i cukrów prostych.  

  Dieta Niski IG  – stworzona z myślą o osobach zmagających się ze zbyt wysokim poziomem glukozy we krwi. Opracowana tak, by dostarczać odpowiednią ilość niezbędnych składników pokarmowych pomimo ograniczeń występujących w dietach dla osób z cukrzycą czy insulinoopornością. Sport – dieta opracowana pod szczególne zapotrzebowanie osób, uprawiających sporty i pracujących nad rzeźbą sylwetki. Menu zbilansowane pod kątem składników pokarmowych, z uwzględnieniem zwiększonego zapotrzebowania na białko.  

  Reasumując, warto wypróbować alternatywę, jaką oferuje Wybór Menu. Przede wszystkim w celu przekonania się, że zdrowe jedzenie to także smaczne i niedrogie posiłki oraz swobodny wybór ulubionych dań.

  Sprawdź gdzie dowozimy catering dietetyczny

  Catering dietetyczny Wybór Menu obsługuje większość miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

  gdzie dowozimy