Catering dietetyczny Wybór Menu

Catering dietetyczny Wybór Menu Dąbrówka

Odkryj smak pasji i zaangażowania. U nas możesz też wymieniać posiłki pomiędzy wszystkimi dietami.

Zobacz diety

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Wybierz wariant i kaloryczność

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Ty decydujesz jakie posiłki zamawiasz

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

Zamiana rodzaju posiłku

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

25 posiłków do wyboru każdego dnia!

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Zamów dietę z Wyborem Menu
wybór menu z naszym cateringiem

Cennik naszych diet pudełkowych

Wariant

Kaloryczność

Okres zamówienia

10 dni

  Brak ceny

  Zamów dietę

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Dąbrówka

  Zadzwoń+48 42 715-80-85
  Napisz wiadomość[email protected]

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Dąbrówka

  Catering dietetyczny Dąbrówka “Wybór Menu” - z nami to Ty decydujesz, co jesz! 

  Catering Wybór Menu dostarcza swoim Klientom zdrowe posiłki, przygotowywane wyłącznie ze świeżych, kupowanych codziennie i wyselekcjonowanych składników. Elementem szczególnie wyróżniającym firmę na tle konkurencji jest możliwość dowolnego wyboru dań spośród 5 rodzajów diet. Dla przykładu decydując się na dietę Optimal, o poziomie 2000 kalorii, Klient może w zakresie danej opcji kalorycznej zamówić dwa posiłki z diety Wege. I po jednym z diety Sport, Slim i Optimal. Każda z diet składa się z 5 różnych posiłków, więc Klienci cateringu mają codziennie do wyboru 25 różnych dań.  

  Opcja swobodnych roszad posiłków, proponowana przez Wybór Menu jest gwarancją, że dieta pudełkowa, zamawiana przez Klienta jest nie tylko zdrową, ale przede wszystkim zawsze smaczną formą odżywiania.  

  Zalety diety pudełkowej Wybór Menu

  Możliwość wyboru smacznych i zdrowych posiłków to jeden z wielu atutów naszej diety pudełkowej. Klient może każdego dnia rozkoszować się ulubionymi potrawami, a poprzez racjonalne odżywianie wpływać na stan swojego samopoczucia.  

  Zadowolenie obecnych Klientów firmy jest bezsprzecznie widoczne w ocenach, jakie Klienci wystawiają firmie. Dowodem na to są pozytywne opinie i czołowe pozycje, w takich porównywarkach jak catering dietetyczny ranking. Ponadto z relacji dotychczasowych Klientów, jasno wynika, że Wybór Menu to również tani catering dietetyczny. Ceny za całodzienne zestawy dań rozpoczynają się bowiem już od kwoty nieco powyżej 50 zł.  

  Wybór Menu – rodzaje diety pudełkowej w Dąbrówce

  Catering dietetyczny Wybór Menu jako niezwykle kompromisowa firma proponuje 5 podstawowych diet, z których można komponować własne menu. 

  Dieta Slim – opracowana z myślą o Klientach, którzy podjęli walkę z nadwagą i poprzez wysiłek fizyczny oraz racjonalne menu dążą do uzyskania idealnej masy ciała. Dieta Slim zawiera urozmaicone menu, w którym wszystkie posiłki są niskokaloryczne i charakteryzują się ograniczoną ilością tłuszczy.  Dieta Optimal – rozbudowana propozycja dobrze zbilansowanych posiłków. Różnorodność dań sprawia, że każdy posiłek zamienia się w jedną wielką przygodę kulinarną. Opracowana w sposób dostarczający idealną dzienną porcję wszelkich niezbędnych i doskonale zbilansowanych składników pokarmowych.  Dieta Wege  – oparta wyłącznie na roślinach i opracowana według zasad diety wegetariańskiej, w sposób dostarczający optymalnej ilości substancji odżywczych.  Niski IG – dieta stworzona dla Klientów walczących z cukrzycą i insulinoopornością. Opracowana metodą, która gwarantuje niski wzrost glikemii poposiłkowej i nie eliminuje możliwości rozkoszowania się słodkim smakiem.

  Sport  – dieta stworzona z myślą o osobach, które poprzez codzienne treningi ulegają każdego dnia wzmożonemu wysiłkowi fizycznemu. Jest optymalnie zbilansowana z uwzględnieniem większego zapotrzebowania na białko. 

  Wszystkie rodzaje diet są dostępne w wariantach kalorycznych: 1200, 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal. Tak, by każdy Klient mógł dopasować odpowiedni poziom energetyczny posiłków do własnych potrzeb.

  Sprawdź gdzie dowozimy catering dietetyczny

  Catering dietetyczny Wybór Menu obsługuje większość miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

  gdzie dowozimy