Catering dietetyczny Wybór Menu

Catering dietetyczny Wybór Menu Dąbrówka Wielka

Odkryj smak pasji i zaangażowania. U nas możesz też wymieniać posiłki pomiędzy wszystkimi dietami.

Zobacz diety

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Wybierz wariant i kaloryczność

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Ty decydujesz jakie posiłki zamawiasz

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

Zamiana rodzaju posiłku

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

25 posiłków do wyboru każdego dnia!

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Zamów dietę z Wyborem Menu
wybór menu z naszym cateringiem

Cennik naszych diet pudełkowych

Wariant

Kaloryczność

Okres zamówienia

10 dni

  Brak ceny

  Zamów dietę

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Dąbrówka Wielka

  Zadzwoń+48 42 715-80-85
  Napisz wiadomość[email protected]

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Dąbrówka Wielka

  Catering dietetyczny Dąbrówka Wielka „Wybór menu” – z nami to Ty decydujesz, co jesz!

  Zdrowe i zawsze świeże jedzenie prosto pod drzwi Twojego domu! Tak właśnie w skrócie wygląda oferta cateringu dietetycznego „Wybór menu”. Z nami masz możliwość zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę, ale bez ogromnych wyrzeczeń, restrykcji i jedzenia niesmacznych sałatek. Nasza dieta pudełkowa to urozmaicone i idealnie zbilansowane dania, które na pewno będą Ci smakować. Sprawdź, czego dokładnie możesz oczekiwać, wybierając catering „Wybór menu”!

  Zalety diety pudełkowej „Wybór menu”

  Catering dietetyczny „Wybór menu” przychodzi do Ciebie każdego dnia, nawet w sobotę i niedzielę. Codziennie rano na swojej wycieraczce możesz zobaczyć pakiet dań na cały dzień – świeżych, zdrowych, idealnie dobranych do Twoich potrzeb. Wszystkie potrawy są przygotowywane z najwyższej jakości składników, świeżych i zdrowych. Dokładamy wszelkich starań, by nasza dieta pudełkowa była smaczna oraz właściwie zbilansowana – to zadanie naszych wykwalifikowanych dietetyków. „Wybór menu” dba o to, by serwować zdrowe jedzenie w ciekawej formie – z nami naprawdę jesz smacznie!

  To opcja także dla tych, którzy lubią mieć wybór. Co oznacza, że każdego dnia jesz tylko to, co lubisz i na co najbardziej masz ochotę. Nasz tani catering dietetyczny oferuje kilka różnych planów dietetycznych i możesz wybrać sobie dania z każdego z nich. Codziennie masz kilka propozycji śniadań, obiadów, kolacji i przekąsek.

  Dieta pudełkowa „Wybór menu” – rodzaje diety pudełkowej w Dąbrówce Wielkiej

  Catering „Wybór menu” ma jeszcze jedną zaletę – jest uniwersalny. W naszej ofercie znajduje się kilka rodzajów diet i kilka poziomów kalorycznych. Możesz wybrać menu dopasowane do swoich potrzeb, i stylu życia. Dzięki temu osiągniesz najlepsze efekty. Oferujemy diety:

  • Slim– propozycja dla osób, chcących zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej w organizmie. Dania przygotowywane są na bazie niskokalorycznych produktów, ale na tej diecie na pewno nie będziesz głodny – posiłki są naprawdę sycące!

  • Sport – dieta dla osób trenujących i chcących osiągać lepsze efekty. To menu o większej zawartości białka, idealna dla zapalonych miłośników aktywności fizycznej.

  • Optimal – uniwersalny plan dietetyczny dla wszystkich, niezależnie od wieku. Pomoże w odpowiednim odżywieniu organizmu poprzez dostarczenie wartościowych składników odżywczych, błonnika pokarmowego i kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6. Nie zawiera cukrów prostych, sodu ani cholesterolu.

  • Wege, dieta wegańska, czyli propozycja dla osób, które zrezygnowały z produktów odzwierzęcych. Jest to zbilansowana i bogata w białko oraz bardzo urozmaicona dieta na bazie produktów roślinnych.

  • Dieta z niskim IG - Dieta opracowana ze szczegółowym wyliczeniem indeksu IG i poziomu ładunku glikemicznego. Stworzona pod specjalne potrzeby żywieniowe osób, chorujących na cukrzycę lub insulinooporność. Skomponowana tak, by wspierać codzienną walkę chorego o utrzymanie właściwego poziomu glukozy we krwi.

  Wybierając jeden plan dietetyczny, nie musisz się go trzymać. Zawsze możesz wymieniać posiłki na te, które lubisz bardziej.

  Sprawdź gdzie dowozimy catering dietetyczny

  Catering dietetyczny Wybór Menu obsługuje większość miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

  gdzie dowozimy