Catering dietetyczny Wybór Menu

Catering dietetyczny Wybór Menu Lutynia

Odkryj smak pasji i zaangażowania. U nas możesz też wymieniać posiłki pomiędzy wszystkimi dietami.

Zobacz diety

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Wybierz wariant i kaloryczność

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Ty decydujesz jakie posiłki zamawiasz

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

Zamiana rodzaju posiłku

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

25 posiłków do wyboru każdego dnia!

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Zamów dietę z Wyborem Menu
wybór menu z naszym cateringiem

Cennik naszych diet pudełkowych

Wariant

Kaloryczność

Okres zamówienia

10 dni

  Brak ceny

  Zamów dietę

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Lutynia

  Zadzwoń+48 42 715-80-85
  Napisz wiadomość[email protected]

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Lutynia

  Dieta pudełkowa Lutynia Wybór Menu. Dobra jakość, dobra cena

  Rozszerzenie swojej codziennej diety o dobrze zbilansowane i zdrowe posiłki, wcale nie musi odbić się głębokim echem po kieszeni. Catering dietetyczny Wybór Menu oferuje posiłki wykonane z najlepszych świeżych produktów, z dostawą prosto pod Twoje drzwi w cenie dużo niższej, niż myślisz. Z nami szybko porzucisz swój dotychczasowy sposób odżywiania się i zamienisz go na nowy – zdrowy. Każdego dnia dbamy o to, aby dostarczyć Ci różnorodne posiłki wyjątkowym smaku. 

  Zalety diety pudełkowej Wybór Menu

  Nasze posiłki dostarczamy każdego dnia, bezpiecznie zapakowane i gotowe do odgrzania w mikrofalówce. Po rozpakowaniu zachwycają świeżością i wyglądają, jakby dopiero przed chwilą były ugotowane. To zasługa nie tylko nowoczesnej technologii szczelnego pakowania, ale również krótkiej obróbce cieplnej. Dzięki temu nasze dania zachowują pełnię smaku, są bogate w składniki odżywcze, cenne witaminy, minerały i kwasy tłuszczowe. Nasze menu jest przygotowywane we współpracy z ekspertem w dziedzinie żywienia. 

  Decydując się na nasz catering dietetyczny, oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale i czas. Ominą Cię kolejki w sklepach, korki na drodze, bieganie z jednego miejsca w drugie w celu znalezienia danej rzeczy, długie godziny spędzone nad przygotowaniem posiłków oraz sprzątanie w kuchni. Podaruj sobie czas i najsmaczniejsze potrawy każdego dnia! Zamówioną dietę pudełkową dowozimy codziennie prosto pod Twoje drzwi. W ramach dostępnych wariantów diet możesz także wymieniać posiłki na inne, które właśnie masz ochotę zjeść i to bez dodatkowych kosztów.

  Wybór Menu to tani catering dietetyczny z posiłkami przygotowanymi z najlepszej jakości produktów.

  Dieta pudełkowa Wybór Menu - rodzaje diety pudełkowej w Lutyni

  Oferujemy diety o różnym wariancie kalorycznym, dzięki czemu lepiej dopasujesz je do własnych potrzeb żywieniowych. W przypadku trudności z doborem zapotrzebowania kalorycznego służymy pomocą. Z nami wybierzesz najlepszą dietę i przekonasz się, że zdrowe odżywianie wcale nie jest drogie. Oferujemy następujące rodzaje diet:

  • Slim – jest wariantem diety niskokalorycznej, która sprzyja utracie wagi, a jednocześnie jest dobrze zbilansowana i zgodna z zasadami zdrowego żywienia. Jedząc posiłki Slim, nawet nie zauważysz, kiedy stracisz zbędne kilogramy – łatwo i przyjemnie, bez nerwów i wyrzeczeń. 

  • Optimal – jest dietą, w której znajdziesz bardzo różnorodne składniki, świetnie zbilansowane, naturalne i świeże bez produktów przetworzonych. Tylko najlepsze składniki, starannie wybrane mięsa, warzywa i owoce.

  • Sport – jest opcją dla każdego, w kim odzywa się sportowy duch. Codzienne treningi potrafią być wyczerpujące, dlatego tak ważne są odpowiednio dobrane posiłki. Specjalny dobór produktów uzupełni Twoje zapotrzebowanie na składniki odżywcze. 

  • Wege – jest to dieta pozbawiona produktów odzwierzęcych. Bogactwo składników roślinnych, z obniżoną zawartością cholesterolu, sodu czy cukrów prostych. Nasza dieta Wege dostarczy Ci codzienną dawkę energii i siłę do działania!

  • Dieta z niskim IG – sposób odżywiania rekomendowany osobom, które muszą stale kontrolować poziom glukozy we krwi. Jeśli zmagasz się z insulinoopornością lub cukrzycą, ta dieta będzie dla Ciebie idealna. 

  Sprawdź gdzie dowozimy catering dietetyczny

  Catering dietetyczny Wybór Menu obsługuje większość miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

  gdzie dowozimy