Catering dietetyczny Wybór Menu

Catering dietetyczny Wybór Menu Mogilany

Odkryj smak pasji i zaangażowania. U nas możesz też wymieniać posiłki pomiędzy wszystkimi dietami.

Zobacz diety

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Wybierz wariant i kaloryczność

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Ty decydujesz jakie posiłki zamawiasz

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

Zamiana rodzaju posiłku

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

25 posiłków do wyboru każdego dnia!

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Zamów dietę z Wyborem Menu
wybór menu z naszym cateringiem

Cennik naszych diet pudełkowych

Wariant

Kaloryczność

Okres zamówienia

10 dni

  Brak ceny

  Zamów dietę

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Mogilany

  Zadzwoń+48 42 715-80-85
  Napisz wiadomość[email protected]

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Mogilany

  Catering dietetyczny Mogilany „Wybór menu”- z Nami to Ty decydujesz co jesz!

  Catering dietetyczny „Wybór menu” wyróżnia się na tle konkurencji większą elastycznością. U nas możesz jeść tylko to, co lubisz! To najprzyjemniejszy sposób na zadbanie o swoje zdrowie i poprawę swoich nawyków żywieniowych. Dzięki „Wybór menu” bez problemu znajdziesz dietę, którą możesz dopasować do swojego stylu życia. Nie zastanawiaj się dłużej, sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

  Zalety diety pudełkowej „Wybór menu”

  Decydując się na jedną z kilku diet cateringu „Wybór menu”, masz pewność, że będziesz odżywiać się zdrowo i różnorodnie. Nasza dieta pudełkowa to zdrowe jedzenie w formie niezwykłych, idealnie zbilansowanych dań pochodzących z kuchni całego świata. Gwarantujemy, że przygotowywane przez nas potrawy są wykonane z najwyższej jakości produktów. Każde danie jest bilansowane przez doświadczonego dietetyka, więc dostarczasz swojemu organizmowi wszystkich potrzebnych składników odżywczych, minerałów i witamin.

  Nasze diety pudełkowe spełnią wymagania każdego! Dokładamy wszelkich starań, byś jadł smacznie, to co najbardziej lubisz. Dlatego nasza oferta jest elastyczna, jest w niej kilka różnych diet na różnych poziomach kaloryczności. Wybierasz jedną z nich, ale nie jesteś na nią skazany. Jeśli któraś propozycja potrawy Ci nie odpowiada, możesz wymienić je na inne – bezpłatnie, szybko, za pomocą smartfona lub komputera. Pyszne dania z cateringu dietetycznego „Wybór menu” możesz mieć pod swoimi drzwiami każdego poranka, nawet w sobotę i niedzielę.

  Dieta pudełkowa „Wybór menu” – rodzaje diety pudełkowej w Mogilanach

  Catering „Wybór menu” każdego dnia może dostarczyć prosto do Ciebie cały pakiet dań w wybranej kaloryczności. Masz do wyboru jedną z kilku diet:

  • Slim – propozycja dla tych, którzy walczą z nadmiarowymi kilogramami. Na szczęście nie ma tutaj mowy o restrykcjach i maleńkich porcjach, czy jedzeniu sałatek, o nie! Nasza dieta pudełkowa na redukcji to prawdziwa przyjemność! Posiłki Slim są tak zaplanowane, by miały mało kalorii, ale byś był nimi zawsze najedzony.

  • Wege – propozycja dla tych, którzy nie jedzą produktów odzwierzęcych. Jest to inspirujące rozwiązanie, które udowadnia, że dieta roślinna nie musi być ani nudna, ani monotonna. Ciekawe, różnorodne dania inspirowane kuchniami świata – na to właśnie możesz liczyć w diecie Wege.

  • Sport – to rozwiązanie, które najlepiej sprawdza się u osób aktywnych na co dzień i intensywnie trenujących. Jest to odpowiednia podaż energii i białka. To pomaga w osiągnięciu najlepszych wyników. Bez odpowiedniej ilości białka nie ma mowy o wyrzeźbieniu ciała i zbudowaniu masy mięśniowej, a dzięki diecie pudełkowej Sport możesz mieć wymarzone efekty.

  • Optimal – dieta dedykowana tym, którzy chcą jeść w zdrowy i zbilansowany sposób. To optymalna propozycja dla każdego, naprawdę uniwersalne rozwiązanie, niezależnie od wieku. Masz pewność, że dostarczysz organizmowi wszystkich składników odżywczych, witamin oraz kwasów tłuszczowych i błonnika pokarmowego. Dieta Optimal sprawdzi się, jeśli walczysz z poziomem cholesterolu we krwi, nie zawiera też sodu i cukrów prostych.

  • Dieta z niskim IG - dieta, która okaże się najlepszym wyborem dla osób z cukrzycą oraz insulinoopornością. Została skomponowana w taki sposób, aby posiłki nie powodowały nagłych zmian poziomu cukru we krwi i pomogły zachować go na prawidłowym poziomie.

  Sprawdź gdzie dowozimy catering dietetyczny

  Catering dietetyczny Wybór Menu obsługuje większość miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

  gdzie dowozimy