Catering dietetyczny Wybór Menu

Catering dietetyczny Wybór Menu Nowe Gulczewo

Odkryj smak pasji i zaangażowania. U nas możesz też wymieniać posiłki pomiędzy wszystkimi dietami.

Zobacz diety

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Wybierz wariant i kaloryczność

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Ty decydujesz jakie posiłki zamawiasz

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

Zamiana rodzaju posiłku

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

25 posiłków do wyboru każdego dnia!

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Zamów dietę z Wyborem Menu
wybór menu z naszym cateringiem

Cennik naszych diet pudełkowych

Wariant

Kaloryczność

Okres zamówienia

10 dni

  Brak ceny

  Zamów dietę

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Nowe Gulczewo

  Zadzwoń+48 42 715-80-85
  Napisz wiadomość[email protected]

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Nowe Gulczewo

  Catering dietetyczny Nowe Gulczewo Wybór Menu - z nami to Ty decydujesz, co jesz!

  Dieta pudełkowa, w której idealnie zbilansowane dania docierają prosto pod Twoje drzwi to najwygodniejsze rozwiązanie na zmianę nawyków żywieniowych. I jakie smaczne! W Wybór Menu Ty decydujesz, co jesz! Zawsze masz na talerzu to, na co najbardziej masz ochotę. A przy tym bez wysiłku osiągasz swoje wymarzone sylwetkowe cele. Sprawdź, jak działa nasza dieta!

  Zalety diety pudełkowej Wybór Menu

  Catering dietetyczny Wybór Menu przychodzi codziennie pod Twoje drzwi, nawet w sobotę i niedzielę. Dlatego nie musisz przejmować się zakupami, gotowaniem ani planowaniem posiłków. Wszystko masz gotowe, smaczne i idealnie zbilansowane – nad tym mają pieczę nasi wykwalifikowani dietetycy. Gwarantujemy, że wszystkie dania są świeże i przygotowane ze składników najwyższej jakości. Dzięki temu możesz mieć pewność, że dostarczasz swojemu organizmowi tych składników odżywczych, minerałów i witamin, których potrzebujesz.

  Wybór Menu ma jeszcze jedną ogromną zaletę – jest elastyczny. Co to znaczy? Możesz jeść to, na co masz ochotę! Nasz catering nie oznacza, że masz narzucone menu! W naszej ofercie jest kilka diet, więc na każdy posiłek masz kilka propozycji do wyboru. Bezpłatnie, wygodnie, ze smartfona lub komputera możesz wybrać danie, które będzie Ci smakowało najbardziej. Zdrowe jedzenie nie musi być nudne – u nas masz kilka propozycji kolorowych, smakowitych dań, z których na pewno wybierzesz coś dla siebie!

  Dieta pudełkowa Wybór Menu – rodzaje diety pudełkowej w Nowym Gulczewie

  Catering dietetyczny Wybór Menu ma propozycje dla wszystkich. Naszą najbardziej uniwersalną dietą jest Optimal – dieta pudełkowa, na którą może zdecydować się każdy. Jest idealnie zbilansowana i pomaga Ci dostarczyć wszystkich potrzebnych składników mineralnych. Służy odżywieniu organizmu i redukcji cholesterolu. Nie zawiera cukrów prostych i sodu, za to dostarcza odpowiednio dużo błonnika pokarmowego oraz kwasów tłuszczowych.

  Poza tym w naszej ofercie są także diety specjalne, które nie tylko odżywiają, lecz także pomogą Ci zrealizować Twoje cele:

  • Dieta Slim – dla osób odchudzających się. Składa się z niskokalorycznych, ale objętościowych dań. Dzięki nim redukcja nie będzie wyrzeczeniem i restrykcją. Możesz mieć pewność, że kilogramy będą spadać, a Ty będziesz najedzony.

  • Dieta Optimal – propozycja dla osób, które po prostu chcą się zdrowo odżywiać. Optymalne rozwiązanie, które pozwoli Ci zmienić nawyki.

  • Dieta Sport – jest zbilansowana dla osób, które traktują treningi poważnie i chcą mieć więcej siły oraz zbudować tkankę mięśniową. Zawiera więcej białka, by efekty ćwiczeń były bardziej widoczne.

  • Dieta Wege – jest polecana dla osób, które nie jedzą produktów odzwierzęcych lub chcą je ograniczyć. Pełna różnorodnych i ciekawych przepisów na dania roślinne.

  • Dieta z niskim IG - dieta w całości oparta na produktach o niskim indeksie glikemicznym. Wszystkie zawarte w niej posiłki skomponowane zostały w taki sposób, aby nie powodować gwałtownych zmian stężenia glukozy we krwi. Dzięki temu samopoczucie oraz stan zdrowia ulegną znacznej poprawie.

  Każda dieta pudełkowa cateringu Wybór Menu jest dostępna w różnych wariantach kalorycznych. Wystarczy obliczyć swoje zapotrzebowanie i dopasować je do swojego stylu życia oraz celu, który chcesz osiągnąć.

  Sprawdź gdzie dowozimy catering dietetyczny

  Catering dietetyczny Wybór Menu obsługuje większość miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

  gdzie dowozimy