Catering dietetyczny Wybór Menu

Catering dietetyczny Wybór Menu Osielsko

Odkryj smak pasji i zaangażowania. U nas możesz też wymieniać posiłki pomiędzy wszystkimi dietami.

Zobacz diety

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Wybierz wariant i kaloryczność

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Ty decydujesz jakie posiłki zamawiasz

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

Zamiana rodzaju posiłku

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

25 posiłków do wyboru każdego dnia!

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Zamów dietę z Wyborem Menu
wybór menu z naszym cateringiem

Cennik naszych diet pudełkowych

Wariant

Kaloryczność

Okres zamówienia

10 dni

  Brak ceny

  Zamów dietę

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Osielsko

  Zadzwoń+48 42 715-80-85
  Napisz wiadomość[email protected]

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Osielsko

  Życie staje się smaczniejsze z posiłkami z Wybór Menu

  Przygotowanie smacznego posiłku może być wyzwaniem, ale nie dla nas! Doświadczeni kucharze z Wybór Menu we współpracy z dietetykiem codziennie komponują posiłki o bezkompromisowym smaku. Dla Ciebie i dla Twoich bliskich.

  Zalety diety pudełkowej Wybór Menu

  Przygotowywane przez nas posiłki są zawsze świeże, dzięki wykorzystywaniu warzyw i owoców sezonowych. Dbamy także o właściwe pakowanie dań, do czego wykorzystujemy nowoczesne i ekologiczne pudełka. Każdy posiłek jest zapakowany szczelnie, nie traci przez to swojego niepowtarzalnego smaku, a Ty masz pewność, że nic po drodze się nie rozleje. Takie posiłki możesz bez problemu przetransportować do pracy czy szkoły i gdzie tylko chcesz. 

  Dbamy o higienę pracy i na każdym etapie produkcji naszych posiłków ich temperatura jest względnie stała. Nie przesadzamy z obróbką termiczną, co przekłada się na to, że zachowują pełnię swoich wartości odżywczych. Co jeszcze wyróżnia nasz catering? Wiele urozmaiconych posiłków i wyjątkowy smak. U nas możesz zakosztować różnych diet w ramach jednego zamówienia. Jeśli np. nie odpowiada Ci obiad z diety Optimal, możesz z łatwością zamienić go na to samo danie, ale z diety Slim lub dowolnej innej. W ten sposób szybko poznasz smak wszystkich naszych diet. Dostarczamy posiłki w każdy dzień tygodnia i w weekendy prosto pod Twoje drzwi.

  Dieta pudełkowa Osielsko Wybór Menu – rodzaje diety pudełkowej w Osielsku

  Oferujemy dietę pudełkową doskonale zbilansowaną pod względem kalorycznym. Wybierając dany wariant, każdorazowo dostarczysz swojemu organizmowi wszystkie niezbędne składniki i to w najlepszym wydaniu. Rozsmakuj się w naszych posiłkach i znajdź swój ulubiony smak w następujących rodzajach diet:

  • Slim – utrzymanie smukłej figury nie zawsze idzie w parze z dobrym jedzeniem, ale dobre jedzenie niekoniecznie musi być tuczące, o czym przekonasz się, wybierając dietę Slim. Delikatne i smaczne posiłki, bogactwo najlepszych produktów, bogaty w błonnik i minerały. Z nami szybko wrócisz do dawnej formy.

  • Wege – najlepsza dieta wegetariańska, jaką do tej pory jadłeś. W opcji Wege rezygnujemy z produktów zwierzęcych. W zamian za to wybieramy najlepszej jakości warzywa, owoce i zboża, z których przygotowujemy dania o wyjątkowym smaku, doskonale zbilansowane i podane w pięciu porcjach. Przekonaj się, jak dobrze może smakować dieta wegetariańska.

  • Optimal – optymalna dawka składników odżywczych w każdym posiłku. Łączymy ze sobą dobrze znane produkty, a także te, które z pozoru nie mają ze sobą nic wspólnego. Niska zawartość sodu, najlepsze kwasy Omega oraz obniżona zawartość tłuszczu czyni dietę Optimal doskonałym wyborem, jeśli chcesz się zdrowo i prawidłowo odżywiać.

  • Sport – codzienna aktywność fizyczna i treningi sportowe wymagają odpowiedniego przygotowania i siły. Dużą dawkę energii dostarczą Ci nasze posiłki z opcji Sport. Zadbaliśmy również o podwyższona zawartość białka w diecie, które ma ogromne znaczenie dla osób uprawiających sport.

  • Dieta z niskim IG – uwielbiasz doskonałą kuchnię, lecz musisz kontrolować poziom cukru we krwi? To menu obejmuje przepyszne posiłki o niskim indeksie glikemicznym. To idealna propozycja dla wszystkich osób, które zmagają się z cukrzycą czy insulinoopornością. 

  Wypróbuj wszystkich smaków naszych diet, bo życie smakuje lepiej z posiłkami z Wybór Menu!

  Sprawdź gdzie dowozimy catering dietetyczny

  Catering dietetyczny Wybór Menu obsługuje większość miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

  gdzie dowozimy