Catering dietetyczny Wybór Menu

Catering dietetyczny Wybór Menu Otomin

Odkryj smak pasji i zaangażowania. U nas możesz też wymieniać posiłki pomiędzy wszystkimi dietami.

Zobacz diety

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Wybierz wariant i kaloryczność

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Ty decydujesz jakie posiłki zamawiasz

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

Zamiana rodzaju posiłku

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

25 posiłków do wyboru każdego dnia!

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Zamów dietę z Wyborem Menu
wybór menu z naszym cateringiem

Cennik naszych diet pudełkowych

Wariant

Kaloryczność

Okres zamówienia

10 dni

  Brak ceny

  Zamów dietę

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Otomin

  Zadzwoń+48 42 715-80-85
  Napisz wiadomość[email protected]

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Otomin

  Catering dietetyczny Otomin Wybór Menu  – z nami to Ty decydujesz, co jesz!

  Ze względu na to, że żyjemy w ciągłym stresie, a nasze życie to gonitwa, często zapominamy o tym, aby odżywiać się zdrowo. Świadomość społeczeństwa na temat wpływu odżywiania na kondycję organizmu, jednak ciągle wzrasta. To dobra wiadomość, bo coraz więcej osób zwraca uwagę na to, co i kiedy je. Często jednak ludzie, chcąc odżywiać się zdrowo, nie wiedzą, jak za to się zabrać. Dodatkowo mała ilość wolnego czasu nie motywuje, aby wiedzę zgłębić. Z pomocą takim osobom przychodzi Wybór Menu . Z nami zaczniesz odżywiać się zdrowo, nie marnując przy tym wolnego czasu! Chcesz dowiedzieć się, jak to jest możliwe? Zapoznaj się z zaletami naszej diety pudełkowej i sprawdź, w jaki sposób możemy pomóc Ci pomóc!

  Zalety diety pudełkowej Wybór Menu

  Dieta pudełkowa Wybór Menu to gwarancja otrzymania codziennie rano, zdrowych, gotowych do spożycia dań, przygotowanych na cały dzień! Dzięki nam nie musisz samodzielnie przygotowywać swojego jedzenia! Wystarczy, że sięgniesz po doskonale skomponowaną potrawę w dowolnie wybranym przez Ciebie momencie! Dodatkowo nasze dania będą pyszne, pożywne i odpowiednio zbilansowane. 

  Każdy posiłek jest opracowany przez współpracującego z nami dietetyka. Jakość to dla nas priorytet. Potrawy przygotowujemy tylko z najlepszej jakość składników, które otrzymujemy wyłącznie ze sprawdzonych plantacji! Dokładnie sprawdzamy dostawców, z którymi współpracujemy. Zależy nam bowiem, abyś spożywał tylko korzystne dla zdrowia produkty. Wszystko to w cenie, która nie powali Cię na kolana. Nasz tani catering dietetyczny to doskonała oferta dla każdego. U nas to Ty decydujesz, co jesz! Masz bowiem możliwość wymiany dania na inne! Zarówno na to dostępne w innej wersji kalorycznej wybranej przez Ciebie diety, jak i na to dostępne w innym rodzaju diety!

  Wybór Menu – rodzaje diety pudełkowej w Otominie

  Catering Wybór Menu  w swojej ofercie ma kilka rodzajów diety pudełkowej o różnej kaloryczności.

  Oto garść szczegółów:

  • Dieta Optimal – wybierz ją, jeśli po prostu pragniesz odżywiać się zdrowo. Za jej sprawą dostarczysz do organizmu wszystkich niezbędnych witamin i minerałów potrzebnych mu do prawidłowego funkcjonowania.

  • Dieta Slim – wybierz ją, jeśli chcesz schudnąć w zdrowy dla Twojego organizmu sposób. Korzystając z tej diety z łatwością uda Ci się zachować deficyt kaloryczny. Co ważne, dieta ta została skomponowana tak, abyś nigdy nie doświadczył uczucia głodu.

  • Dieta Sport – sprawdzi się, jeśli jesteś aktywny fizycznie i pracujesz nad wyglądem swojej sylwetki. Za sprawą tej diety dostarczasz do swojego organizmu odpowiednią dawkę energii oraz znajdziesz w niej solidną porcję białka!

  • Dieta Wege – dieta ta powstała z myślą o osobach, które z jadłospisu wykluczyły produkty odzwierzęce! Jeśli jesteś jedną z tych osób, wybierz dostępną u nas Wege dietę. Z Nami przekonasz się, że taka dieta może być pyszna i różnorodna.

  • Dieta z niskim IG – świetna propozycja dla osób, które muszą stawić czoła cukrzycy czy insulinooporności. Menu z posiłkami o niskim indeksie glikemicznym pozwoli Ci zadbać o odpowiedni poziom cukru we krwi i cieszyć się znakomitym samopoczuciem na co dzień. 

  Sprawdź gdzie dowozimy catering dietetyczny

  Catering dietetyczny Wybór Menu obsługuje większość miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

  gdzie dowozimy