Catering dietetyczny Wybór Menu

Catering dietetyczny Wybór Menu Piątkowisko

Odkryj smak pasji i zaangażowania. U nas możesz też wymieniać posiłki pomiędzy wszystkimi dietami.

Zobacz diety

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Wybierz wariant i kaloryczność

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Ty decydujesz jakie posiłki zamawiasz

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

Zamiana rodzaju posiłku

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

25 posiłków do wyboru każdego dnia!

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Zamów dietę z Wyborem Menu
wybór menu z naszym cateringiem

Cennik naszych diet pudełkowych

Wariant

Kaloryczność

Okres zamówienia

10 dni

  Brak ceny

  Zamów dietę

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Piątkowisko

  Zadzwoń+48 42 715-80-85
  Napisz wiadomość[email protected]

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Piątkowisko

  Catering dietetyczny Piątkowisko Wybór Menu  – z nami to Ty decydujesz, co jesz!

  Catering dietetyczny Wybór Menu to idealna opcja dla każdego. Nie tylko dla tych, których życie zawodowe pochłonęło na maksa! Dieta pudełkowa Wybór Menu to potrawy, które łączą znakomity smak i wysoką jakość produktów! Chcesz się o tym przekonać? Zamów dostępną w Wybór Menu dietę pudełkową, wybierz jej rodzaj i kaloryczność. Ustal, w jakie dni mamy dostarczyć Ci ją pod drzwi Twojego domu i przekonaj się, że nasz tani catering dietetyczny to najlepsza opcja dostępna na rynku!

  Zalety diety pudełkowej Wybór Menu

  U nas sam decydujesz o tym, co jesz! Zdecydowanie to wyróżnia nas na tle innych firm cateringowych. Jesteśmy świadomi, że nasze dania muszą być po prostu rozkoszą dla podniebienia klienta! Inaczej nasza dieta pudełkowa nie zostanie z nim na dłużej. Dlatego szczególną uwagę zwracamy na jakość przygotowanych przez nas potraw. Dbamy również o to, aby dania, które otrzymasz, były zawsze świeże. 

  Ponadto zapewniamy możliwość wymiany proponowanej przez nas potrawy na inną, która odpowiada Ci bardziej. Opcja ta nie wymaga żadnych dodatkowych opłat. Co więcej, pragniemy, aby z naszego cateringu dietetycznego mógł skorzystać każdy! Dlatego staramy się, aby koszt diety nie był zbyt wygórowany. Przekonaj się o tym i zamów dostępny w „wybór menu” catering dietetyczny!

  Wybór Menu  – rodzaje diety pudełkowej w Piątkowisku

  Dieta pudełkowa Wybór Menu dostępna jest w kilku wariantach. Dodatkowo u nas indywidualnie dostosujesz kaloryczność swojej diety do zapotrzebowania Twojego organizmu. 

  • Dieta Optimal – optymalne rozwiązanie dla każdego. W jej składzie znajdują się produkty zarówno roślinne, jak i odzwierzęce. Idealna dla osób, które cenią sobie różnorodność spożywanych potraw.

  • Dieta Wege – to dieta, w której składzie znajdziesz tylko dania bezmięsne, do których przygotowania wykorzystywane są tylko i wyłącznie najwyższej jakości produkty roślinne! Dzięki temu zachowasz prawidłową podaż poszczególnych składników odżywczych do organizmu! Dbamy o to, aby dostępne w wege diecie potrawy nie były nudne!

  • Dieta Sport – dieta ta charakteryzuje się podwyższoną zawartością białka. Zalecana przede wszystkim osobom, które uprawiają sport. Menu dostarczy do Twojego organizmu odpowiednią ilość energii. Jest mu ona potrzebna do prawidłowego funkcjonowania. Z pomocą tej diety utrzymanie masy mięśniowej będzie niezwykle proste!

  • Dieta Slim – założenia tej diety opierają się na zachowaniu deficytu kalorycznego, oczywiście w zdrowy dla Twojego organizmu sposób. Wysokość deficytu jest ustalana indywidualnie i dostosowana do Twoich preferencji. Dieta Slim opiera się na zasadach zdrowego odżywiania. W jej składzie znajdziesz tylko niskokaloryczne produkty. Stworzona jest na podstawie zdrowych zasad odżywiania. Na niską kaloryczność potraw wpływa także odpowiedni sposób ich obróbki termicznej! Wszystko to po to, abyś nie czuł głodu i nie doświadczył efektu jo-jo.

  • Dieta z niskim IG – menu przygotowane z myślą o osobach, które muszą zwracać szczególną uwagę na poziom cukru we krwi. Wszystkie posiłki opracowuje wykwalifikowany dietetyk, który doskonale wie, jak wybrać składniki o niskim indeksie glikemicznym. 

  Sprawdź gdzie dowozimy catering dietetyczny

  Catering dietetyczny Wybór Menu obsługuje większość miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

  gdzie dowozimy