Catering dietetyczny Wybór Menu

Catering dietetyczny Wybór Menu Przysiek

Odkryj smak pasji i zaangażowania. U nas możesz też wymieniać posiłki pomiędzy wszystkimi dietami.

Zobacz diety

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Wybierz wariant i kaloryczność

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Ty decydujesz jakie posiłki zamawiasz

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

Zamiana rodzaju posiłku

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

25 posiłków do wyboru każdego dnia!

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Zamów dietę z Wyborem Menu
wybór menu z naszym cateringiem

Cennik naszych diet pudełkowych

Wariant

Kaloryczność

Okres zamówienia

10 dni

  Brak ceny

  Zamów dietę

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Przysiek

  Zadzwoń+48 42 715-80-85
  Napisz wiadomość[email protected]

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Przysiek

  Catering dietetyczny Przysiek Wybór Menu - z nami to Ty decydujesz, co jesz!

  Catering dietetyczny to rewelacyjny sposób na utrzymanie smukłej sylwetki, zrzucenie kilku nadprogramowych kilogramów oraz zadbanie o własne zdrowie. Jest to nietuzinkowy rodzaj żywienia, który znany jest od kilku dobrych lat. Z upływem czasu coraz więcej osób się na niego decyduje, ponieważ jest stosunkowo tani, wiąże się z wieloma zaletami, a ponadto możesz jeść smaczne posiłki bez konieczności ich przygotowywania. Wybór Menu to doskonały catering dietetyczny, który na pewno będzie Ci smakować. Tylko u nas znajdziesz dietę, która w każdym aspekcie będzie Ci odpowiadać - a jeśli nie, zadbamy o to, by klient był w 100% zadowolony. Zdecyduj, czy chcesz odżywiać się zdrowo i smacznie - jeśli tak, Wybór Menu to doskonała opcja dla Ciebie! Nie zwlekaj, sprawdź, co oferujemy i zamów dietę już dzisiaj!

  Zalety diety pudełkowej Przysiek od Wybór Menu

  Zdrowe odżywianie wymaga od człowieka dużo czasu, energii, ale też trochę pieniędzy. Samodzielne przygotowanie posiłków to konieczność zrobienia odpowiednich zakupów, a następnie wykonania wszystkich czynności według konkretnego przepisu. Dla osób, które nie lubią gotować, są zapracowane, zabiegane, nie mają zbyt dużo czasu, jest to praktycznie nierealne do wykonania. I tutaj właśnie pojawia się dieta pudełkowa, jako fantastyczne rozwiązanie.

  Dieta od Wybór Menu to strzał w dziesiątkę dla wielu osób. Gwarantujemy, że nasz catering to w 100% zdrowe posiłki przygotowywane ze składników pochodzących od zaufanych dostawców. Współpracujemy z wykwalifikowanym dietetykiem oraz zdolnym kucharzem, dlatego zapewniamy smaczne, kolorowe, zdrowe oraz odpowiednio zbilansowane posiłki dla każdego klienta. Nasza oferta to kilka typów diet, które zostały wybrane przez wzgląd na to, co najczęściej dobierają osoby w innych firmach cateringowych.

  Jeśli chcesz, aby Twoje posiłki były zdrowe, a ponadto by dostarczały wszystkich niezbędnych makro i mikroskładników - koniecznie zdecyduj się na naszą dietę pudełkową Wybór Menu! 

  Dieta pudełkowa Wybór Menu - rodzaje diety pudełkowej w Przysieku

  Zastanawiasz się, w czym możesz wybierać? Wybór Menu to cztery fantastyczne diety, które dają razem ok. 20 posiłków przygotowywanych przez nasz zespół codziennie. Ponadto, oferujemy je w różnej kaloryczności, która dobierana jest na podstawie kilku ważnych faktów na temat konkretnego klienta, takich jak waga, wzrost, tryb życia czy aktywność fizyczna.

  Wśród naszych diet znajdziesz:

  • Sport - idealna dla osób, które są aktywne fizycznie, nawet bardzo intensywnie. Jest tutaj opracowana dość wysoka kaloryka, aby zaspokoić wszystkie oczekiwania klienta, jak i jego organizmu. Gwarantujemy tutaj odpowiednią dawkę energii, witamin, tłuszczu, białka oraz węglowodanów. Ponadto, decydując się na tę dietę, możesz liczyć na efektywną regenerację po treningach, co również jest bardzo istotne.

  • Slim - fantastyczna dla osób, które chcą zrzucić nieco kilogramów. Jest to z naszej strony gwarancja zdrowej utraty nadmiaru wagi, bez głodzenia się i bez spożywania tych produktów, których nie lubisz.

  • Optimal - jeśli nie masz czasu gotować bądź nie lubisz, a chcesz się zdrowo odżywiać, koniecznie wybierz tę dietę. Pozbędziesz się wszelkich niedoborów, a ponadto ze smakiem zjesz każdy posiłek.

  • Wege - ostatnia nasza dieta dla fanów odżywiania bez produktów odzwierzęcych. 

  • Dieta z niskim IG - jeśli zmagasz się z cukrzycą, insulinoopornością lub po prostu nie możesz schudnąć, ta dieta jest dla Ciebie. Zawarte w niej posiłki, oparte o składniki charakteryzujące się niskim indeksem glikemicznym, nie powodują gwałtownego wyrzutu insuliny, co jest szczególnie istotne nie tylko w przypadku osób chorych.

  Nie czekaj, sprawdź naszą ofertę i zamów dietę dla siebie!

  Sprawdź gdzie dowozimy catering dietetyczny

  Catering dietetyczny Wybór Menu obsługuje większość miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

  gdzie dowozimy