Catering dietetyczny Wybór Menu

Catering dietetyczny Wybór Menu Świecie

Odkryj smak pasji i zaangażowania. U nas możesz też wymieniać posiłki pomiędzy wszystkimi dietami.

Zobacz diety

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Wybierz wariant i kaloryczność

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Ty decydujesz jakie posiłki zamawiasz

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

Zamiana rodzaju posiłku

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

25 posiłków do wyboru każdego dnia!

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Zamów dietę z Wyborem Menu
wybór menu z naszym cateringiem

Cennik naszych diet pudełkowych

Wariant

Kaloryczność

Okres zamówienia

10 dni

  Brak ceny

  Zamów dietę

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Świecie

  Zadzwoń+48 42 715-80-85
  Napisz wiadomość[email protected]

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Świecie

  Wybór Menu Catering – dieta pudełkowa Świecie nowym wydaniu

  Mnóstwo pracy, obowiązki w domu i przy dzieciach – to sprawia, że często zapominamy o zdrowym jedzeniu, które nie jest wyłącznie zaspokajaniem głodu, ale również dostarczaniem potrzebnych składników organizmowi. Aby tego dokonać, niezbędna jest dobrze zbilansowana dieta bogata we wszystkie marko i mikroskładniki. Na szczęście, wymyślono rozwiązanie, które podoba się wielu osobom. Jest nim catering dietetyczny. Stanowi ono doskonałe wsparcie dla żywienia tych osób, które chcą zadbać o ten aspekt w swoim życiu. Zamawianie jedzenia pod drzwi jeszcze nigdy nie było tak proste, jak teraz.

  Czym jest catering dietetyczny Świecie?

  Catering dietetyczny to rozwiązanie, które stało się bardzo modne. Dlaczego? Ponieważ firmy cateringowe oferują doskonałe jakości, dobrze zbilansowane posiłki komponowane ze starannie dobieranych składników. Identycznie jest w przypadku firmy Wybór Menu. Nasze posiłki to połączenie smacznych, dojrzałych, pochodzących od zaufanych dostawców składników oraz wiedzy naszego dietetyka. Oferujemy aż cztery różnorodne typy diet, które idealnie wpiszą się w potrzeby większości klientów. Możesz śmiało i bez presji wybrać to, na co faktycznie masz ochotę. Dodatkowo, to Ty decydujesz o tym, na jak długo zamawiasz dietę oraz czy weekendy również wchodzą w grę. Z naszej strony oferujemy bardzo wygodną dostawę na terenie większych miast w Polsce. Jeśli jesteś zainteresowany, koniecznie sprawdź, gdzie dostarczamy nasz catering dietetyczny. 

  Kim jesteśmy i czego chcemy? – Catering dietetyczny Świecie 

  Wybór Menu to nie jest zwykła firma cateringowa. To przede wszystkim bardzo zgrana ekipa, która chce podarować swoim klientom wszystko, co najlepsze. Zdajemy sobie doskonale sprawę, że zdrowe jedzenie jest kluczowe dla utrzymania dobrej kondycji organizmu. Nasz dietetyk komponuje posiłki dla oferowanych przez nas diet. Są one zróżnicowane kalorycznie oraz produktowo. Z kolei kucharz wiernie oddaje w posiłkach to, co zostało przemyślane przez dietetyka. Dzięki temu nasi klienci uzyskują dobrej jakości posiłki nad ranem, jeszcze przed wstaniem z łóżka. Dieta pudełkowa w naszym wydaniu to nietuzinkowy rarytas!

  Rodzaje diet w Wybór Menu

  Nasze menu to aż cztery różnego typu diety. Jednak nie jest ważne, którą dokładnie dla siebie zamówisz, ponieważ dajemy naszym klientom możliwość wybierania posiłków dowolnie, z każdej diety. Jeśli nie odpowiada Ci któryś z zamówionej przez Ciebie diety, możesz go wymienić na trzy inne. Oferujemy dietę:

  • Sport – w sytuacji, kiedy jesteś sportowcem, koniecznie zadbaj o swoje wyniki. Jednak nie chodzi tutaj wyłącznie o maksimum ćwiczeń, ale również o dobrze zbilansowaną dietę. Sportowcy zwykle potrzebują nieco więcej energii w ciągu dnia, aniżeli zwykli ludzie. Dieta od Wybór Menu może okazać się strzałem w dziesiątkę.

  • Optimal – jest to dieta serwująca po prostu zdrowe jedzenie w wersji standardowej, dla przeciętnego człowieka. Znajdziesz tutaj głównie pełnowartościowe produkty, świeże owoce, warzywa, a do tego mięso pochodzące od zaufanych dostawców.

  • Slim – dedykowana osobom, które chcą schudnąć. Idealna dla osób, które chcą ją połączyć z aktywnością fizyczną.

  • Wege – respektujemy wiele zasad dotyczących żywienia, nawet te, które mówią o eliminacji mięsa i produktów odzwierzęcych z diety. Wegetarianie i weganie również mogą zamówić u nas dietę, bez konieczności sprawdzania, czy dostarczają odpowiednią ilość białka organizmowi.

  • Dieta z niskim IG - wychodząc naprzeciw potrzebom osób cierpiących na cukrzycę i insulinooporność skomponowaliśmy specjalną dietę. Zawiera ona posiłki oparte o produkty z niskim indeksem glikemicznym. Nie powodują one gwałtownych zmian poziomu cukru we krwi oraz pomoże utrzymać go na prawidłowym poziomie.

  Ile to wszystko kosztuje? – Dieta pudełkowa Wybór Menu

  Wybór Menu  to przede wszystkim dobry i tani catering dietetyczny.  Jeden dzień jedzenia kosztuje u nas niewiele ponad 50 zł. Jest to bardzo mało w porównaniu z innymi firmami. Ponadto, oferujemy naszym klientom możliwość wymiany niektórych posiłków na inne, jeśli nie odpowiada im proponowana kompozycja. Jeśli chcesz zachować swoje zdrowie, energię i dobre samopoczucie na dłużej, koniecznie zdecyduj się na naszą dietę. Sprawdź catering dietetyczny ranking, aby zweryfikować naszą popularność oraz opinie innych klientów!

  Sprawdź gdzie dowozimy catering dietetyczny

  Catering dietetyczny Wybór Menu obsługuje większość miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

  gdzie dowozimy