Catering dietetyczny Wybór Menu

Catering dietetyczny Wybór Menu Pruszcz Gdański

Odkryj smak pasji i zaangażowania. U nas możesz też wymieniać posiłki pomiędzy wszystkimi dietami.

Zobacz diety

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Wybierz wariant i kaloryczność

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Ty decydujesz jakie posiłki zamawiasz

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

Zamiana rodzaju posiłku

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

25 posiłków do wyboru każdego dnia!

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Zamów dietę z Wyborem Menu
wybór menu z naszym cateringiem

Cennik naszych diet pudełkowych

Wariant

Kaloryczność

Okres zamówienia

10 dni

  Brak ceny

  Zamów dietę

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Pruszcz Gdański

  Zadzwoń+48 42 715-80-85
  Napisz wiadomość[email protected]

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Pruszcz Gdański

  Wybór Menu Catering – dieta pudełkowa Pruszcz Gdański w nowym wydaniu

  Dobre jedzenie charakteryzuje się nie tylko oryginalnym smakiem i wyglądem, ale także jakością produktów, które posłużyły do jego przyrządzenia. Zamawiając posiłki w Wybór menu, masz to w pakiecie. Dbając o zadowolenie naszych Klientów, ciągle poszukujemy nowych smaków, którymi moglibyśmy ich zaskoczyć. Pomagają nam w tym każdego dnia różnorodne dania. Spośród puli dostępnych posiłków możesz wybrać te, które najbardziej Ci odpowiadają, w ten sposób łącząc ze sobą smaki różnych wariantów diet. To świetna okazja do wypróbowania wszystkich naszych propozycji już w jednym zamówieniu i to bez ponoszenia dodatkowych opłat! A to jeszcze nie wszystko, co możemy Ci zaoferować.

  Czym jest catering dietetyczny Pruszcz Gdański?

  To zdrowa alternatywa do tradycyjnego sposobu odżywiania się czy jedzenia dań typu fast food. Na co dzień nie każdy z nas ma bowiem czas na pilnowanie jadłospisu i dbanie o to, by posiłki zawierały wszelkie niezbędne produkty. Dlatego właśnie powstał catering dietetyczny, by stać na straży zdrowego i prawidłowego odżywiania się. Innymi słowy, to gotowe  zestawy z dowozem pod wskazany adres, które możesz wygodnie podgrzać w domu.

  Kim jesteśmy i czego chcemy? - Catering dietetyczny Pruszcz Gdański

  Nasz zespół tworzy zgrany zespół ludzi, którzy kochają zdrowe jedzenie o wyjątkowym smaku. W teamie Wybór Menu znajduje się dietetyk, który dba o różnorodny jadłospis oraz kucharz, który to wszystko zamienia w wyjątkowe potrawy.

  Rodzaje diet w Pruszczu Gdańskim

  Każdego dnia możesz wybierać spośród 4 rodzajów naszych diet, tworząc z nich zamówienie o jednym typie produktów lub wybierając posiłki z różnych wariantów. W ten sposób zyskujesz potrawy o niepowtarzalnym smaku i najwyższej jakości. Przygotowaliśmy dla Ciebie następujące rodzaje diet:

  • SLIM – dieta zgodna z zasadami prawidłowego odżywiania się. Wybierając nasz wariant Slim, nawet nie odczujesz ujemnego bilansu kalorycznego. Co więcej, nasze posiłki sycą na długo i pomagają uporać się z problemem podjadania. Dieta Slim pozwoli Ci w łatwy sposób pozbyć się zbędnych kilogramów i utrzymać efekt w postaci optymalnej wagi. 

  • WEGE – dieta skomponowana z różnorakich produktów roślinnych, świeżych i rewelacyjnych pod względem jakości, co przekłada się na fantastyczny smak bezmięsnych posiłków. Dieta Wege w sposób naturalny pozwala na obniżenie cholesterolu i wsparcie układu krążenia – w końcu w tym wariancie zadaliśmy o wyeliminowanie tłuszczy zwierzęcych, cukrów prostych i soli.

  • SPORT –  posiłki, które wchodzą w skład tej diety, zostały dostosowane do potrzeb osób aktywnych fizycznie na co dzień. Większa wartość kaloryczna oraz podaż białka doskonale zrekompensują poniesione straty energetyczne podczas treningów. Podobnie jak odpowiednia ilość minerałów i witamin dostarczy organizmowi to, czego pozbył się podczas wzmożonego wysiłku fizycznego. Dobrze zbilansowane posiłki pozwolą także na szybszą regenerację organizmu a w razie kontuzji na szybsze dojście do formy.

  • OPTIMAL – idealnie zbilansowana dieta złożona z większości dobrze znanych produktów. W tym wariancie szczególną uwagę przykładamy do jakości makroskładników takich jak białka, tłuszcze i węglowodany. Eliminujemy te „złe”, będące jedynie pustymi kaloriami na rzecz tych wartościowych, które są cenne dla organizmu.

  Ile to wszystko kosztuje? - Dieta pudełkowa Wybór Menu

  W dzisiejszych czasach zdrowe jedzenie nie jest już tylko przywilejem bogatych,  a na dietę pudełkową pozwolić może sobie każdy. Tak jest w przypadku posiłków z Wybór Menu. Choć nasze dania są doskonale zbilansowane i bogate w składniki odżywcze, cena zaczyna się już od nieco ponad 50 zł za pełne wyżywienie na dzień. W zamówionym pakiecie znajdziesz śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację z dostawą prosto pod Twoje drzwi. To dosyć przyjemna kwota, w ramach której nie musisz już martwić się o codzienne wyżywienie i poświęcić czas na bycie z rodzin a, własne pasje czy zainteresowania.

  Sprawdź gdzie dowozimy catering dietetyczny

  Catering dietetyczny Wybór Menu obsługuje większość miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

  gdzie dowozimy