Catering dietetyczny Wybór Menu

Catering dietetyczny Wybór Menu Reda

Odkryj smak pasji i zaangażowania. U nas możesz też wymieniać posiłki pomiędzy wszystkimi dietami.

Zobacz diety

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Wybierz wariant i kaloryczność

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Ty decydujesz jakie posiłki zamawiasz

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

Zamiana rodzaju posiłku

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

25 posiłków do wyboru każdego dnia!

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Zamów dietę z Wyborem Menu
wybór menu z naszym cateringiem

Cennik naszych diet pudełkowych

Wariant

Kaloryczność

Okres zamówienia

10 dni

  Brak ceny

  Zamów dietę

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Reda

  Zadzwoń+48 42 715-80-85
  Napisz wiadomość[email protected]

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Reda

  Wybór Menu Catering – dieta pudełkowa Reda w nowym wydaniu

  Wybór Menu to firma cateringowa, która ma wielkie marzenie. Chcemy zatroszczyć się o to, co jesz! Nasza firma cateringowa powstała po to, abyś mógł zacząć odżywiać się zdrowo, oszczędzając przy tym czas i pieniądze. Jak to jest możliwe? Zapoznaj się z tym, co mamy Ci do zaoferowania! Sprawdź naszą ofertę! Zobacz, kim jesteśmy i czym się zajmujemy! Przekonasz się, że warto nam zaufać!

  Czym jest catering dietetyczny Reda?

  Catering dietetyczny to sposób odżywiania, który znacząco zyskał na popularności w ostatnim czasie. Polega on na dostarczeniu gotowych do spożycia posiłków pod drzwi mieszkania klienta. W ostatnim czasie w znacznym stopniu zyskał on na popularności. Nic dziwnego, gdyż to bardzo wygodne rozwiązanie, a przy tym pozwala zaoszczędzić nam nieco wolnego czasu. Przygotowane przez nas pudełka, klient może zabrać ze sobą, gdziekolwiek chce. Wybór Menu to zdrowe jedzenie przygotowywane z zawsze świeżych składników, pochodzących od sprawdzonych dostawców.

  Kim jesteśmy i czego chcemy?

  Jesteśmy firmą cateringową, dla której jakość przygotowywanej dla Ciebie diety pudełkowej to prawdziwy priorytet. Pragniemy spełnić wszystkie Twoje oczekiwania. Z nami zjesz zawsze zdrowe i smaczne posiłki w przystępnej dla Ciebie cenie. Z przyjemnością zatroszczymy się o Twój jadłospis. Nasza dieta pudełkowa została skomponowana tak, abyś zawsze miał wybór i wpływ na to, co jesz. Nasz zespół dba o to, abyś znalazł na swoim talerzu jedzenie, które lubisz.

  Rodzaje diet w Redzie

  Kilka rodzajów diet, różna ich kaloryczność, możliwość wymiany posiłków na inne w cenie! To wszystko otrzymasz, zamawiając dietę pudełkową Wybór Menu. Jakie diety masz do wyboru?

  • Dieta Optimal – znajdziesz tu tradycyjne dania, które przygotowujemy jednak w nieco zdrowszej wersji. W diecie tej znajdziesz każdego rodzaju produkty spożywcze. Oczywiście te zdrowe dla organizmu. Dostosuj kaloryczność menu do zapotrzebowania energetycznego Twojego organizm, jedz smaczne i zdrowe posiłki!

  • Dieta Slim – teraz utrata zbędnych kilogramów stanie się dla Ciebie niezwykle przyjemna. W menu znajdziesz niskokaloryczne produkty, przyśpieszające przemianę materii. Przekonaj się na własnej skórze, jak niezwykle łatwo zachować z nami deficyt kaloryczny. Udowodnimy Ci także, że utrata zbędnej tkanki tłuszczowej bez efektu jojo, jest jak najbardziej możliwa do zrealizowania!

  • Dieta Sport – o zwiększonej kaloryczności oraz ilości białka. Idealnie sprawdzi się u osób, które są aktywnie fizycznie. Za sprawą diety Sport dostarczysz do organizmu energię, której ze względu na Twoją zwiększoną aktywność fizyczną, potrzebuje naprawdę sporo!

  • Dieta Wege – w diecie tej znajdziesz tylko najwyższej jakość produkty pochodzenia roślinnego! A wszystko to w formie różnorodnych posiłków, dzięki którym dostarczysz do organizmu to, co dla niego zdrowe. Dieta ta idealnie wpisze się w zasady żywieniowe osób, które zrezygnowały z obecności mięsa w swoim jadłospisie.

  • Dieta z niskim IG – menu rekomendowane osobom, które muszą utrzymywać prawidłowy poziom cukru we krwi. Bardzo często związane jest to cukrzycą lub insulinoopornością. Ta dieta zapewni doskonałe samopoczucie i pozwoli uniknąć przykrych powikłań.

  Ile to wszystko kosztuje?

  Przeanalizujmy, co wpływa na ostateczną cenę dostępnych na rynku cateringów dietetycznych. Zazwyczaj jest to rodzaj diety, jej kaloryczność, liczba posiłków, które w ramach usługi otrzymuje klient, produkcja, koszt pracowników, dostawa i marketing. Nie zapomnijmy o koszcie opakowań, w których dieta pudełkowa dociera do klienta. Tych czynników jest sporo, nierzadko więc koszt diety pudełkowej jest znaczący i dlatego nie każdy może sobie na nią pozwolić. 

  To jednak nie u nas. Wybór Menu wiedzie prym na rynku firm cateringowych, biorąc pod lupę stosunek ceny do oferowanej jakości posiłków! Cena diety pudełkowej dostępnej w Wybór Menu waha się w granicach 50 zł za dzień. I to niezależnie od kaloryczności wybranego przez Ciebie zestawu. Czy to dużo za 5 starannie przygotowanych, zdrowych, zawsze świeżych posiłków dostarczanych pod drzwi Twojego mieszkania? Odpowiedź brzmi nie! Zamów nasz catering dietetyczny i sprawdź jak życie z nami, staje się proste!

  Sprawdź gdzie dowozimy catering dietetyczny

  Catering dietetyczny Wybór Menu obsługuje większość miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

  gdzie dowozimy