Catering dietetyczny Wybór Menu

Catering dietetyczny Wybór Menu Augustów

Odkryj smak pasji i zaangażowania. U nas możesz też wymieniać posiłki pomiędzy wszystkimi dietami.

Zobacz diety

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Wybierz wariant i kaloryczność

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Ty decydujesz jakie posiłki zamawiasz

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

Zamiana rodzaju posiłku

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

25 posiłków do wyboru każdego dnia!

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Zamów dietę z Wyborem Menu
wybór menu z naszym cateringiem

Cennik naszych diet pudełkowych

Wariant

Kaloryczność

Okres zamówienia

10 dni

  Brak ceny

  Zamów dietę

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Augustów

  Zadzwoń+48 42 715-80-85
  Napisz wiadomość[email protected]

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Augustów

  Wybór Menu Catering – dieta pudełkowa Augustów w nowym wydaniu

  Wydaje Ci się, że w cateringu dietetycznym nic już nie może Cię zaskoczyć? Nasze posiłki odmienią Twoje zdanie na ten temat! Przykładamy dużą wagę do ich przygotowania, dlatego wszystkie potrawy nie tylko świetnie wyglądają, ale także doskonale smakują. Każdego dnia mamy Ci do zaoferowania wiele propozycji, z których to TY wybierasz 5 posiłków, jakie masz ochotę zjeść. Wszystkie nasze dania pakujemy w pudełka przystosowane do kontaktu z żywnością i podgrzaniu w mikrofalówce, aby maksymalnie zaoszczędzić Twój czas. Zamawiając dietę pudełkową Wybór Menu, Twoje posiłki trafią do Ciebie zawsze na czas - do domu, na uczelnię czy miejsce pracy. Gdziekolwiek jesteś, zawsze możesz zjeść coś wyjątkowego!

  Czym jest catering dietetyczny Augustów?

  Możesz wybierać spośród wielu diet, które są oferowane w ramach cateringu. W ten sposób racjonalne odżywianie się ciągle ewoluuje. Catering dietetyczny to bowiem nic innego, jak gotowe posiłki zgodne z zasadami zdrowego odżywiania się. Często stosuję się także zamiennie nazwę dieta pudełkowa. Decydując się na catering dietetyczny Wybór menu,  zyskujesz pewność, że dostarczasz swojemu organizmowi wszelkie niezbędne składniki odżywcze zamknięte w potrawach o dobranej indywidualnie kaloryczności. Dodatkowo u nas możesz łączyć ze sobą posiłki z różnych wariantów diet, tym samym tworząc swój unikatowy zestaw. 

  Kim jesteśmy i czego chcemy? - Catering dietetyczny Augustów

  Wybór Menu tworzy zgrany zespół ludzi, którzy doskonale rozumieją zasady racjonalnego odżywiania się. Całą naszą wiedzę i umiejętności wykorzystujemy, by zaoferować każdemu Klientowi posiłek „skrojony” na miarę jego oczekiwań. W ramach naszej oferty każde danie może być wymienione na inny z wybranego rodzaju diety o tej samej kaloryczności. W ten sposób bardzo łatwo skomponować śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacje, które razem stworzą bardzo oryginalny zestaw.

  Rodzaje diet w Augustowie

  Wyjątkowość naszego cateringu polega na możliwości wymiany posiłków z jednej diety na potrawy z drugiej. U nas nic Cię nie ogranicza i to TY sam decydujesz, co dziś zjesz. Możesz zatem skomponować swoje zamówienie z następujących wariantów diet;

  • SLIM – to dieta dostosowana do potrzeb osób, które chcą stracić zbędne kilogramy i odzyskać smukłą sylwetkę. W tym wariancie zmniejszamy kaloryczność posiłków i maksymalnie zwiększamy ilość składników odżywczych. W ten sposób tworzy się balans między mniejszą kalorycznością a sytością potraw.

  • OPTIMAL – to dieta, w której znajdują się bardzo różne grupy produktów o najlepszej jakości. Razem tworzą posiłki o wyjątkowym smaku bogate we wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Dieta Optimal jest wariantem polecanym osobom, które odżywiają się w sposób standardowy bez wykluczania jakichkolwiek produktów ze swojego jadłospisu oraz wszystkim tym, którzy dopiero odkrywają smak diety pudełkowej.

  • WEGE – to dieta, z której wykluczyliśmy produkty odzwierzęce na rzecz zwiększenia białek roślinnych i tłuszczy, węglowodanów złożonych czy kwasów Omega. Świeże owoce i warzywa oraz wyselekcjonowane zboża dostarczają natomiast pełną gamę witamin i minerałów.

  • SPORT –  to dieta z podwyższoną podażą białka, dobrymi węglowodanami i tłuszczami, a także dawką niezbędnych witamin i minerałów. To wszystko, czego potrzebuje organizm osoby prowadzącej aktywny tryb życia. Z dieta Sport nie musisz martwić się o to, czy otrzymasz wszelkie niezbędne składniki.

  Ile to wszystko kosztuje? - Dieta pudełkowa Wybór Menu 

  Czy zastanawiałeś się kiedyś, co właściwie obejmuje Twój dzienny koszt wyżywienia? Poza produktami spożywczymi to przecież także koszt wody, prądu czy ciepła albo paliwa, gdy podróżujesz do sklepu samochodem. Poza tym to cenny czas, który musisz poświęcić na przygotowanie jadłospisu, zrobienie zakupów, gotowanie i sprzątanie kuchni. U nas 5 gotowych posiłków przygotowanych z najlepszej jakości produktów i dostosowanych do Twojego zapotrzebowania kalorycznego możesz mieć już za niewiele ponad 50 zł na dzień.

  Sprawdź gdzie dowozimy catering dietetyczny

  Catering dietetyczny Wybór Menu obsługuje większość miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

  gdzie dowozimy