Catering dietetyczny Wybór Menu

Catering dietetyczny Wybór Menu Brzeziny

Odkryj smak pasji i zaangażowania. U nas możesz też wymieniać posiłki pomiędzy wszystkimi dietami.

Zobacz diety

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Wybierz wariant i kaloryczność

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Ty decydujesz jakie posiłki zamawiasz

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

Zamiana rodzaju posiłku

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

25 posiłków do wyboru każdego dnia!

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Zamów dietę z Wyborem Menu
wybór menu z naszym cateringiem

Cennik naszych diet pudełkowych

Wariant

Kaloryczność

Okres zamówienia

10 dni

  Brak ceny

  Zamów dietę

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Brzeziny

  Zadzwoń+48 42 715-80-85
  Napisz wiadomość[email protected]

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Brzeziny

  Catering dietetyczny Brzeziny „Wybór menu” – z Nami to Ty decydujesz, co jesz!

  Catering dietetyczny „Wybór menu” to połączenie pysznego smaku i świeżych naturalnych produktów. Zamów u nas dietę pudełkową, wybierz jej rodzaj, kaloryczność, a także, w jakie dni mamy dostarczyć Ci ją pod drzwi Twojego domu! Koniecznie sprawdź, dlaczego catering dietetyczny „Wybór menu” to idealna opcja dla Ciebie. 

  Zalety diety pudełkowej „Wybór menu”

  To, co wyróżnia nasz tani catering dietetyczny na tle innych, to fakt, że u nas sam decydujesz o tym, co jesz! Zdajemy sobie sprawę z tego, że dieta pudełkowa, która nie smakuje klientowi, nie zostanie z nim na dłużej. A nasz catering dietetyczny pragnie zaspokoić potrzeby każdego. Naszym największym marzeniem jest to, aby dieta pudełkowa i  zdrowe jedzenie dotarło do jak największej liczby osób! U nas sam wybierasz rodzaj diety spośród dostępnych, sam ustalasz jej kaloryczność i sam w razie potrzeby wymieniasz dedykowane potrawy! To banalne proste a dodatkowo wliczone w koszt naszego cateringu. „Wybór menu” to zdrowe jedzenie przygotowywane pod czujnym okiem wykwalifikowanego kucharza i dietetyka! Pod Twoje drzwi codziennie rano dostarczymy świeże i smaczne posiłki!

  „Wybór menu” - rodzaje diety pudełkowej w Brzezinach

  Catering dietetyczny „Wybór menu” to dieta pudełkowa, która dostępna jest aż w czterech wariantach! Każdy jej rodzaj możemy indywidualnie dostosować do Twojego zapotrzebowania kalorycznego. Jeśli nie wiesz, które dieta jest najlepsza dla Ciebie, skontaktuj się z naszym dietetykiem! Z przyjemnością pomoże Ci wybrać optymalne rozwiązanie.

  • Dieta Optimal – to dieta, w której składzie znajdują się produkty roślinne i odzwierzęce. To po prostu optymalne rozwiązanie dla wszystkich, a szczególnie dla osób, które cenią sobie wygodę oraz różnorodność spożywanych potraw. W skład diety Optimal wchodzi 5 posiłków, z których pomocą pokryjesz dzienne zapotrzebowanie Twojego organizmu na wszystkie składniki odżywcze.

  • Dieta Wege – to dieta, w której składzie znajduje się 5 bezmięsnych dań. Do ich przygotowania wykorzystywane są tylko i wyłącznie najwyższej jakości produkty roślinne! Mimo wykluczenia produktów odzwierzęcych zachowasz prawidłową podaż poszczególnych składników odżywczych! Nasza Wege dieta to także różnorodność przygotowywanych potraw. 

  • Dieta Sport – dieta, w której składzie znajdują się wszystkie podstawowe składniki spożywcze. Menu charakteryzuje się podwyższoną zawartością białka. Zalecane jest przede wszystkim osobom, które na co dzień mają do czynienia ze zwiększona aktywnością fizyczną.

  • Dieta Slim – założenia tej diety opierają się na zdrowym sposobie zachowania deficytu kalorycznego indywidualnie dopasowanego do Ciebie! Wszystko to, abyś mógł w bezpieczny dla Twojego zdrowia sposób pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej. Dieta Slim stworzona jest na podstawie zdrowych zasad odżywiania. Odpowiedni sposób obróbki termicznej przygotowywanych potraw w tej diecie ma wpływ na zachowanie niskiej kaloryczności.

  • Dieta z niskim IG – opracowana z myślą o osobach z cukrzycą i insulinoopornością. Menu diety zapewnia mnogość urozmaiconych dań i codzienną zabawę smakiem z zachowaniem niskiego IG. Jest bowiem podstawą utrzymania optymalnego poziomu glukozy we krwi i dobrego samopoczucia.

  Sprawdź gdzie dowozimy catering dietetyczny

  Catering dietetyczny Wybór Menu obsługuje większość miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

  gdzie dowozimy