Catering dietetyczny Wybór Menu

Catering dietetyczny Wybór Menu Chrzanów

Odkryj smak pasji i zaangażowania. U nas możesz też wymieniać posiłki pomiędzy wszystkimi dietami.

Zobacz diety

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Wybierz wariant i kaloryczność

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Ty decydujesz jakie posiłki zamawiasz

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

Zamiana rodzaju posiłku

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

25 posiłków do wyboru każdego dnia!

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Zamów dietę z Wyborem Menu
wybór menu z naszym cateringiem

Cennik naszych diet pudełkowych

Wariant

Kaloryczność

Okres zamówienia

10 dni

  Brak ceny

  Zamów dietę

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Chrzanów

  Zadzwoń+48 42 715-80-85
  Napisz wiadomość[email protected]

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Chrzanów

  Wybór Menu Catering – dieta pudełkowa Chrzanów w nowym wydaniu

  Catering dietetyczny, a tak właściwie dieta pudełkowa, polega na otrzymywaniu wybranej ilości posiłków przygotowanych na cały dzień od firmy, która w swojej ofercie posiada taką usługę. Posiłki te dostarczane są do klienta w specjalnych pudełkach i właśnie stąd wzięła się jej nazwa. Taka forma odżywiania jest idealnym rozwiązaniem dla zapracowanych osób, które nie mają czasu na przygotowywanie zróżnicowanych i zdrowych posiłków. "Wybór menu" to firma cateringowa, która w swojej ofercie posiada właśnie taką formę odżywiania. Firma ta jednak nieco różni się od innych firm tego typu. W "Wybór menu" klient sam decyduje o tym, co znajdzie się w jego pudełku! Nie wierzysz? Przekonaj się o tym sam! Sprawdź, naszą ofertę! Zamów nasz catering jeszcze dziś! Zapraszamy!

  Czym jest catering dietetyczny Chrzanów?

  Catering dietetyczny szerszemu gronu znany, jako dieta pudełkowa to sposób odżywiania, który kryje w sobie wiele korzyści dla organizmu. Przede wszystkim z pomocą diety pudełkowej klient jest w stanie dostarczyć do organizmu odpowiednią ilość witamin, minerałów potrzebnych mu do właściwego funkcjonowania. Co więcej, taka dieta to gwarancja dostarczania do organizmu odpowiedniej puli energii. W znacznym stopniu umożliwia to zrzucenie zbędnych kilogramów, a także utrzymanie szczupłej sylwetki na dłuższy okres. Dieta pudełkowa uczy nas bowiem zdrowych zasad odżywiania. Jednak, aby tak się stało, należy dostosować dietę do potrzeb naszego organizmu. W tym celu należy skonsultować się z dietetykiem, z którym zazwyczaj firmy cateringowe współpracują. Dietetyk, uwzględniając wiek, płeć, aktywność fizyczną oraz rodzaj wykonywanej pracy przez Ciebie ustali odpowiedni rodzaj diety dla Ciebie, a także jej kaloryczność. Posiłki dostarczane będę przez firmę cateringową bezpośrednio do domu lub miejsca pracy klienta.

  Kim jesteśmy i czego chcemy?

  "Wybór menu" to firma cateringowa, która chce, abyś zawsze jadł zdrowe i świeże posiłki. Jesteśmy zespołem, który to, co robi, traktuje, jak prawdziwą pasję! Wspólnie z wielkim zaangażowaniem tworzymy posiłki, które towarzyszą Ci każdego dnia. Nasza dieta pudełkowa powstała po to, abyś mógł zadbać o swoje zdrowie i kondycję organizmu. Wszystko to przy pomocy różnorodnych potraw, których smak mamy nadzieję, że Cię miło zaskoczy!

  Rodzaje diet w Chrzanowie

  Udostępniamy Ci kilka rodzajów diety pudełkowej o różnej kaloryczności. U nas każdy z łatwością znajdzie coś, co odpowiada jego potrzebom. Do naszej oferty zdecydowaliśmy się wprowadzić następujące diety:

  • dieta Sport – ta dieta pudełkowa pomoże Ci zmienić wygląd Twojej sylwetki. O zwiększonej kaloryczności i zawartości białka idealnie sprawdzi się u osób, których celem jest zbudowanie masy mięśniowej.

  • dieta Slim — to super opcją dla osób, które pragną przeprowadzić w zdrowy sposób redukcję masy ciała.

  • dieta Wege — to dieta dla osób, które zrezygnowały z obecności w swojej diecie mięsa i produktów odzwierzęcych.

  • dieta Optimal — doskonała opcja dla osób, które po prostu pragną się zdrowo odżywiać i lubią przy tym różnorodność spożywanych przez siebie posiłków.

  • Dieta IG – odpowiednio skomponowana dieta z niskim indeksem i ładunek glikemicznym pomaga zrzucić nadprogramowe kilogramy wpływając na poprawę kondycji i zdrowia. Jej rolą jest stałe utrzymywanie poziomu glukozy we krwi na odpowiednim poziomie, z tego względu rekomendowana jest także osobom zmagającym się zaburzeniami gospodarki węglowodanowej - cukrzycą i insulinoodpornością.

  Z "Wybór menu" masz możliwość wymiany pojedynczych dań w ramach zamówionego cateringu. W ten sposób możesz wyeliminować ze swojej diety dania, których po prostu nie lubisz. "Wybór menu" pod Twoje drzwi dostarczy zawsze posiłki, które lubisz!

  Ile to wszystko kosztuje?

  Wiele osób pragnących rozpocząć współpracę z firmą cateringową zadaje sobie jedno podstawowe pytanie – czy mnie na to stać? Nic dziwnego. Wśród społeczeństwa panuje mylne przekonanie, że dieta pudełkowa przygotowana przez firmy cateringowe nie należy do najtańszych wydatków. "Wybór menu" to jednak tani catering dietetyczny. Koszt jednego dziennego zestawu waha się w granicach nieco ponad 50 zł. Koszt ten mniej więcej, pokrywa się, z tym ponoszonym przez nas w trakcie klasycznego gotowania. Zamawiając dietę pudełkową, zyskujemy jednak dużo więcej! Warto więc zdecydować się na rozpoczęcie współpracy z nami!

  Sprawdź gdzie dowozimy catering dietetyczny

  Catering dietetyczny Wybór Menu obsługuje większość miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

  gdzie dowozimy