Catering dietetyczny Wybór Menu

Catering dietetyczny Wybór Menu Czechowice-Dziedzice

Odkryj smak pasji i zaangażowania. U nas możesz też wymieniać posiłki pomiędzy wszystkimi dietami.

Zobacz diety

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Wybierz wariant i kaloryczność

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Ty decydujesz jakie posiłki zamawiasz

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

Zamiana rodzaju posiłku

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

25 posiłków do wyboru każdego dnia!

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Zamów dietę z Wyborem Menu
wybór menu z naszym cateringiem

Cennik naszych diet pudełkowych

Wariant

Kaloryczność

Okres zamówienia

10 dni

  Brak ceny

  Zamów dietę

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Czechowice-Dziedzice

  Zadzwoń+48 42 715-80-85
  Napisz wiadomość[email protected]

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Czechowice-Dziedzice

  Wybór Menu Catering – dieta pudełkowa Czechowice-Dziedzice w nowym wydaniu

  “Wybór menu” to firma cateringowa, która w swojej ofercie posiada dietę pudełkową opracowaną przez najlepszych ekspertów, którzy mają odpowiednią wiedzę w dziedzinie żywienia człowieka. Dietetycy, którzy współpracują z naszą firmą, dbają o to, aby jedzenie, które znajdziesz w przygotowanych przez nas pudełkach, było odpowiednio zbilansowane i różnorodne. Pracujący dla nas kucharze dbają za to o ich wyjątkowy smak. Staramy się, aby dostępna w “Wybór menu” dieta pudełkowa była dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb. Sprawdź co mamy Ci do zaoferowania!

  Czym jest catering dietetyczny Czechowice-Dziedzice?

  Catering dietetyczny oferowany przez naszą firmę “Wybór menu” to opcja zdrowych i smacznych posiłków, które dowozimy pod drzwi klienta. Nasza firma dostarcza starannie zapakowane w przeznaczone do tego celu pudełka, przygotowane na cały dzień zestawy dań, zgodne z rodzajem diety wybranej przez klienta. Taki sposób odżywiania dostępny w “Wybór menu” jest niewątpliwie najwygodniejszą opcją zdrowego żywienia, w szczególności dla tych osób, które nie mają czasu myśleć o codziennym przygotowywaniu zdrowej i prawidłowo zbilansowanej diety. W “Wybór menu” o Twoją dietę troszczą się prawdziwi specjaliści. Otrzymasz od nas zestaw posiłków przygotowany na cały dzień. W naszych pudełkach znajdziesz śniadania, obiady, kolacje, a także przekąski. Z naszą pomocą dostarczysz do organizmu niezbędnych mu składników odżywczych.  Przygotowywane przez nas posiłki są zawsze  smaczne, pożywne, bogate w witaminy i składniki mineralne. Nasza dieta pudełkowa jest prawidłowo zbilansowana. Z jej pomocą osiągnięcie zamierzonego celu sylwetkowego stanie się dla Ciebie proste! Z nami zmienisz dotychczasowy styl życia na zdrowszy!

  Kim jesteśmy i czego chcemy?

  Jesteśmy firmą cateringową, która to, co robi, traktuje niezwykle poważnie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak Twoja dieta wpływa na Twoje zdrowie. Dlatego pragniemy, abyś z naszą pomocą zaczął odżywiać się zdrowo. Jesteśmy niezwykle elastyczni w tym, co robimy. Pragniemy, abyś miał wybór. Chcemy, abyś mógł dostosować swoją dietę do swoich potrzeb. Dlatego nasz zespół dba o to, abyś miał realny wpływ na kształt swojej diety! U nas nie tylko wybierzesz rodzaj diety oraz jej kaloryczność. U nas masz także możliwość wymiany poszczególnych dań w menu na inne! Chcemy, aby na Twoim talerzu zawsze znajdowało się to, co lubisz! Doskonale zdajemy sobie sprawę, że to ważne!

  Rodzaje diet w Czechowicach-Dziedzicach

  Staramy się, aby każdy u nas mógł znaleźć coś dla siebie. Dlatego naszej ofercie dostępnych jest kilka rodzajów diety pudełkowej. To, którą z nich wybierzesz, przede wszystkim uzależnione jest od Twoich preferencji żywieniowych i celów, które pragniesz osiągnąć. Co więcej, w “Wybór menu” bez problemu dostosujesz kaloryczność diety do swoich potrzeb. Każda z nich dostępna jest bowiem w kilku wersjach kalorycznych. Przechodząc jednak do sedna, nasza firma cateringowa oferuje następujące rodzaje diet:

  • dieta Optimal — idealna opcja dla każdego, świetnie sprawdzi się u tych osób, które nie wiedzą, jaką dietę wybrać, a jednak pragną odżywiać się zdrowo. Bogata w różnorodne potrawy, źródło zdrowych węglowodanów, tłuszczów i błonnika.

  • dieta Slim — opcja dla tych, którzy pragną być slim! Wybierz ją, jeśli pragniesz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, jedząc pyszne i niskokaloryczne potrawy! Z nami będąc na diecie, nie musisz głodować!

  • dieta Sport — to opcja dla tych, którzy lubią trenować! Jednak, aby robić to bez szwanku dla organizmu, musisz dostarczać mu odpowiednią dawkę energii. Z nami Ci się to uda!

  • dieta Wege — bogata w zdrowe składniki pochodzenia roślinnego. Idealna propozycja dla osób, które nie spożywają mięsa.

  • Dieta IG – opracowana pod wymagające potrzeby osób, które dotyka problem nadwagi, otyłości, cukrzycy i insulinoodporności. Rekomendowana także osobom, chcącym zachować profilaktykę układu krążenia. Jej podstawą jest komponowanie posiłków wyłącznie w oparciu o składniki charakteryzujące się jak najniższym indeksem glikemicznym, które nie będą powodować wzrostu poziomu glukozy we krwi, dzięki czemu osiągniecie szczupłej sylwetki oraz złagodzenie objawów występujących przy wspomnianych jednostkach chorobowych.

  Ile to wszystko kosztuje?

  Zamawiając dietę pudełkową w “Wybór menu” musisz się liczyć z tym, że będziesz musiał uiścić za nią opłatę. Nie martw się jednak. Dbamy o to, aby jak największa liczba osób mogła skorzystać z przygotowywanej przez nas diety. Dlatego “Wybór menu” to tani catering dietetyczny. Zamawiając w naszej firmie wyżywienie na cały dzień, poniesiesz koszty, które wahają się w wysokości nieco ponad 50 zł za dzień. Czy to dużo? Analizując diety pudełkowe oferowane przez inne firmy cateringowe, odpowiedź brzmi - zdecydowanie nie!

  Sprawdź gdzie dowozimy catering dietetyczny

  Catering dietetyczny Wybór Menu obsługuje większość miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

  gdzie dowozimy