Catering dietetyczny Wybór Menu

Catering dietetyczny Wybór Menu Grodzisk Mazowiecki

Odkryj smak pasji i zaangażowania. U nas możesz też wymieniać posiłki pomiędzy wszystkimi dietami.

Zobacz diety

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Wybierz wariant i kaloryczność

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Ty decydujesz jakie posiłki zamawiasz

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

Zamiana rodzaju posiłku

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

25 posiłków do wyboru każdego dnia!

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Zamów dietę z Wyborem Menu
wybór menu z naszym cateringiem

Cennik naszych diet pudełkowych

Wariant

Kaloryczność

Okres zamówienia

10 dni

  Brak ceny

  Zamów dietę

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Grodzisk Mazowiecki

  Zadzwoń+48 42 715-80-85
  Napisz wiadomość[email protected]

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Grodzisk Mazowiecki

  Wybór Menu Catering - dieta pudełkowa Grodzisk Mazowiecki w nowym wydaniu

  Przygotowując posiłki samodzielnie, masz pełną kontrolę nad tym, co danego dnia zjesz. No może poza tym, że niektórych produktów czasami brakuje na sklepowych półkach lub ich cena nie będzie zachęcała do kupna. Nasz catering także daje Ci możliwość wyboru. Każdego dnia przygotowujemy wiele różnych potraw w ramach kilku wariantów diet. To Ty decydujesz, które z nich zamówisz. Brzmi dobrze? Zapewniamy, że smakuje jeszcze lepiej! Sprawdź koniecznie, jakie rodzaje diet, mamy Ci do zaoferowania.

  Czym jest catering dietetyczny Grodzisk Mazowiecki?

  Catering dietetyczny nierozerwalnie wiąże się z dietą pudełkową. Modę na ten sposób odżywiania się zapoczątkowali celebryci i ludzie świata filmu czy sztuki. To właśnie oni jako pierwsi sięgnęli po pudełka z gotowymi posiłkami w środku. Nie ulega jednak wątpliwości, że na popularność tego sposobu odżywiania się wpłynęli nie tylko oni. Dieta pudełkowa jest obecnie najlepszym sposobem na zdrowe i prawidłowe odżywianie się, co w perspektywie czasu daje świetne efekty. Z powodzeniem mogą sięgać po nią ludzie z alergiami pokarmowymi czy nietolerujący pewnych produktów. Z kolei atrakcyjne ceny czynią ją dostępną dla każdego. Dieta pudełkowa to gotowe posiłki podzielone na kilka porcji, doskonale zbilansowane pod kątem substancji odżywczych oraz kaloryczności, które wymagają jedynie podgrzania.

  Kim jesteśmy i czego chcemy? - Catering dietetyczny Grodzisk Mazowiecki

  Jesteśmy zespołem ludzi, którym po drodze jest z zasadami zdrowego i prawidłowego odżywiania się. Chcemy dzielić się naszą wiedzą i umiejętnościami w postaci smacznej diety pudełkowej, w której to Ty wybierasz, co masz ochotę zjeść. Naszą załogę tworzą m.in. uznany dietetyk i kreatywny kucharz. Wszyscy razem każdego dnia pracujemy na to, abyś mógł cieszyć się niepowtarzalnym smakiem Twoich ulubionych potraw. Nasze posiłki dostarczamy prosto pod drzwi domów Klientów w wielu polskich miastach. Sprawdź koniecznie, czy jesteśmy także w Twojej miejscowości!

  Rodzaje diet w Grodzisku Mazowieckim

  W ramach oferowanej przez nas diety pudełkowej możesz wybierać spośród różnej kaloryczności posiłków, dostosowując ją do swoich potrzeb żywieniowych. Wybrana dieta główna w żaden sposób Cię nie ogranicza – możesz wymieniać jej poszczególne posiłki na dania z innych menu. A do wyboru masz następujące rodzaje diet:

  • OPTIMAL – świetnie zbilansowana dieta pod kątem doboru składników odżywczych. W tym wariancie mamy bowiem większe pole do działania, gdyż korzystamy z większości dostępnych produktów. Ograniczamy ilość cukrów prostych, cholesterolu i sodu do minimum. To także dobra opcja, kiedy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z dietą pudełkową.

  • SPORT – wersja dla amatorów bycia w ciągłym ruchu. Zwiększona aktywność fizyczna wymaga jednak dostarczenia organizmowi odpowiednich składników odżywczych, a także dobrej jakości białka, o co zadbaliśmy w naszej diecie.

  • WEGE – propozycja zarówno dla wprawionych wegetarian, jak i osób dopiero zaczynających swoją przygodę z dietą bezmięsną. Dajemy Ci gwarancję, że w tym wariancie nie zabraknie Ci żadnych istotnych składników pokarmowych.

  • SLIM – droga do wymarzonej, smukłej sylwetki nie zawsze jest usłana różami, ale może być za to wyjątkowo smaczna, taka jak nasza dieta pudełkowa, która nie tylko sprzyja utracie zbędnych kilogramów, ale również syci i to na długo.

  Ile to wszystko kosztuje? - Dieta pudełkowa Wybór menu

  Wbrew pozorom zamawianie gotowych posiłków w ramach zdrowej diety pudełkowej nie musi być wcale drogie, czego najlepszym przykładem jest nasz catering dietetyczny. W Wybór Menu stawiamy na jakość oferowanych posiłków, ich atrakcyjną cenę oraz możliwość wyboru przez Klienta potraw, które mu smakują. A jak to przekłada się na konkretne liczby? Ile kosztuje dieta pudełkowa w Wybór Menu? Jesteśmy jednym z tańszych cateringów dietetycznych. Oferujemy 5 kompletnych, dobrze zbilansowanych posiłków (śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację) już za niewiele ponad 50 zł na dzień z dostawą prosto pod Twoje drzwi. 

  Sprawdź gdzie dowozimy catering dietetyczny

  Catering dietetyczny Wybór Menu obsługuje większość miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

  gdzie dowozimy