Catering dietetyczny Wybór Menu

Catering dietetyczny Wybór Menu Jarocin

Odkryj smak pasji i zaangażowania. U nas możesz też wymieniać posiłki pomiędzy wszystkimi dietami.

Zobacz diety

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Wybierz wariant i kaloryczność

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Ty decydujesz jakie posiłki zamawiasz

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

Zamiana rodzaju posiłku

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

25 posiłków do wyboru każdego dnia!

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Zamów dietę z Wyborem Menu
wybór menu z naszym cateringiem

Cennik naszych diet pudełkowych

Wariant

Kaloryczność

Okres zamówienia

10 dni

  Brak ceny

  Zamów dietę

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Jarocin

  Zadzwoń+48 42 715-80-85
  Napisz wiadomość[email protected]

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Jarocin

  Wybór Menu Catering – dieta pudełkowa Jarocin w nowym wydaniu

  Życie nie zawsze układa się tak, jak byśmy tego chcieli. I choć nie na wszystko mamy wpływ, to możemy nieco poprawić jego smak! Dobre posiłki nie są przecież rarytasem zarezerwowanym dla nielicznej grupki osób. To przywilej, na który stać każdego! Wartościowa dieta pudełkowa to jednak nie tylko gwarancja oryginalnego smaku, ale również całe bogactwo składników odżywczych, makro i mikroelementów, witamin czy minerałów. Wszystko to znajdziesz w cateringu dietetycznym Wybór Menu. Odkrywaj na nowo każdego dnia jego smak.

  Czym jest catering dietetyczny Jarocin?

  Catering dietetyczny to jeden ze zdrowych sposobów odżywiania się, z tym że zdrowy. Dieta w nazwie nie oznacza, że chodzi tu o wyłącznie posiłki, które pomogą zrzucić zbędne kilogramy (chociaż oczywiście to jeden z wariantów cateringu). Catering dietetyczny jest zatem racjonalnym sposobem odżywiania się, dzięki któremu każdy czuje się lepiej. Z cateringiem dietetycznym łączy się także dieta pudełkowa. W rezultacie otrzymasz więc kilka posiłków dziennie, podzielonych na optymalne porcje z dostawą prosto pod drzwi. Wszystko zapakowane w estetyczne i szczelnie opakowania.

  Kim jesteśmy i czego chcemy? - Catering dietetyczny Jarocin

  Nasz zespół składa się z osób, którym jest bardzo po drodze ze zdrowym sposobem odżywiania się.  Dieta pudełkowa jest bliska naszemu sercu, dlatego zawsze przygotowujemy smakowite posiłki. Dajemy Ci słowo, że jeżeli raz spróbujesz naszej diety, to jej smak wciągnie Cię na dobre. To zasługa naszego dietetyka, który dba o przygotowanie ciekawego jadłospisu. Prawdziwy popis kulinarny daje jednak kucharz, spod którego rąk wychodzą takie cuda. 

  Rodzaje diet w Jarocinie

  Warianty naszych diet dzielą się one na standardowe i niestandardowe. Ponadto oferujemy różne warianty kaloryczności. Dodatkowo zamawiając którąkolwiek z naszych diet, możesz zamienić jej posiłki na te z innego menu bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów. To bardzo korzystna opcja i szansa na spróbowanie wielu smaków naszych potraw w jednym zamówieniu. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować.

  • WEGE – w pełni wegetariańska dieta dla miłośników bezmięsnych potraw. W Wybór Menu nie musisz martwić się o to, czy w takiej diecie nie zabraknie jakichś istotnych składników. Nasze potrawy są świetnie zbilansowane pod tym kątem.

  • SLIM – diety odchudzające nie zawsze przynoszą pożądany efekt. Na szczęście w przypadku diety Slim możesz liczyć  na zmniejszenie masy ciała. To Ty kontrolujesz, jak dużo chcesz zrzucić, wybierając odpowiednią kaloryczność.

  • OPTIMAL – idealna propozycja dla osób, które chcą rozpocząć przygodę ze zdrowym odżywianiem. Jak sama nazwa mówi, możesz liczyć na optymalną ilość mikro- i makroskładników w diecie. 

  • SPORT – wiemy, jak ważny jest dobór odpowiednich składników szczególnie w diecie osób, które uprawiają sporty amatorsko czy zawodowo. Każdy wysiłek jest bowiem ogromną pracą dla organizmu. Teraz z łatwością zapewnisz sobie solidną dawkę energii na co dzień.

  • Dieta z niskim IG – menu idealnie dopasowane do potrzeb osób, które walczą z cukrzycą czy insulinoopornością. Opracowane jest z wykorzystaniem składników o niskim indeksie glikemicznym, co warunkuje utrzymanie optymalnego stężenia glukozy we krwi i zapobiega powikłaniom tychże schorzeń. 

  Ile to wszystko kosztuje? - Dieta pudełkowa Wybór Menu

  Nasz catering dietetyczny każdego dnia przygotowuje dobrze zbilansowane posiłki, o konkretnej wartości kalorycznej i przy użyciu najlepszych składników. Dbamy o świeżość i jakość naszych produktów, co przekłada się nie tylko na  wyjątkowy smak potraw, ale także ich wpływ na zdrowie. Jedząc codziennie racjonalne porcje z odpowiednią ilością składników odżywczych, minimalizujesz wystąpienie chorób przewlekłych w przyszłości. Nasze posiłki dostarczamy w tygodniu oraz w weekendy prosto pod Twoje drzwi i to wszystko w cenie przekraczającej nieznacznie 50 zł na dzień. Jeśli jednak chodzi o własne zdrowie i dobre samopoczucie to nie warto oszczędzać na tym pieniędzy, gdyż perspektywa późniejszych chorób przewlekłych może nas słono kosztować...

  Sprawdź gdzie dowozimy catering dietetyczny

  Catering dietetyczny Wybór Menu obsługuje większość miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

  gdzie dowozimy