Catering dietetyczny Wybór Menu

Catering dietetyczny Wybór Menu Łaziska Górne

Odkryj smak pasji i zaangażowania. U nas możesz też wymieniać posiłki pomiędzy wszystkimi dietami.

Zobacz diety

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Wybierz wariant i kaloryczność

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Ty decydujesz jakie posiłki zamawiasz

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

Zamiana rodzaju posiłku

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

25 posiłków do wyboru każdego dnia!

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Zamów dietę z Wyborem Menu
wybór menu z naszym cateringiem

Cennik naszych diet pudełkowych

Wariant

Kaloryczność

Okres zamówienia

10 dni

  Brak ceny

  Zamów dietę

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Łaziska Górne

  Zadzwoń+48 42 715-80-85
  Napisz wiadomość[email protected]

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Łaziska Górne

  Życie staje się smaczniejsze z posiłkami z Wybór Menu

  Przygotowanie smacznego posiłku może być wyzwaniem, ale nie dla nas! Doświadczeni kucharze z Wybór Menu we współpracy z dietetykiem codziennie komponują posiłki o bezkompromisowym smaku. Dla Ciebie i dla Twoich bliskich.

  Zalety diety pudełkowej Wybór Menu

  Przygotowywane przez nas posiłki są zawsze świeże, dzięki wykorzystywaniu warzyw i owoców sezonowych. Dbamy także o właściwe pakowanie dań, do czego wykorzystujemy nowoczesne i ekologiczne pudełka. Każdy posiłek jest zapakowany szczelnie, nie traci przez to swojego niepowtarzalnego smaku, a Ty masz pewność, że nic po drodze się nie rozleje. Takie posiłki możesz bez problemu przetransportować do pracy czy szkoły i gdzie tylko chcesz. 

  Dbamy o higienę pracy i na każdym etapie produkcji naszych posiłków ich temperatura jest względnie stała. Nie przesadzamy z obróbką termiczną, co przekłada się na to, że zachowują pełnię swoich wartości odżywczych. Co jeszcze wyróżnia nasz catering? Wiele różnorodnych posiłków i smak, który trudno podrobić. U nas możesz zakosztować różnych diet w ramach jednego zamówienia. Jeśli np. nie odpowiada Ci obiad z diety Optimal, możesz z łatwością podmienić go na to samo danie, ale z diety Slim lub dowolnej innej. W ten sposób szybko poznasz smak wszystkich naszych diet. Dostarczamy posiłki w każdy dzień tygodnia i w weekendy prosto pod Twoje drzwi.

  Dieta pudełkowa Łaziska Górne Wybór Menu - rodzaje diety pudełkowej

  Oferujemy dietę pudełkową doskonale zbilansowaną pod względem kalorycznym. Wybierając dany wariant, każdorazowo dostarczysz swojemu organizmowi wszystkie niezbędne składniki i to w najlepszym wydaniu. Rozsmakuj się w naszych posiłkach i znajdź swój ulubiony smak w następujących rodzajach diet:

  • Slim – utrzymanie smukłej figury nie zawsze idzie w parze z dobrym jedzeniem, ale dobre jedzenie niekoniecznie musi być tuczące, o czym przekonasz się, wybierając dietę Slim. Delikatne i smaczne posiłki, bogactwo najlepszych produktów i aktywność fizyczna to prosty przepis na doskonałą formę. 

  • Wege – najlepsza dieta wegetariańska, jaką do tej pory jadłeś. Możesz liczyć na wysokiej jakości warzywa, owoce i zboża, z których przygotowujemy dania o wyjątkowym smaku, doskonale zbilansowane i podane w pięciu porcjach. Przekonaj się, jak dobrze może smakować dieta wegetariańska.

  • Optimal – optymalna dawka składników odżywczych w każdym posiłku. Łączymy ze sobą dobrze znane produkty, a także te, które z pozoru nie mają ze sobą nic wspólnego. Niska zawartość sodu, najlepsze kwasy Omega oraz obniżona zawartość tłuszczu czynią dietę Optimal doskonałym wyborem, jeśli chcesz się zdrowo i prawidłowo odżywiać.

  • Sport – codzienna aktywność fizyczna i treningi sportowe wymagają odpowiedniego przygotowania i siły. Wiele energii dostarczą Ci nasze posiłki z opcji Sport. Zadbaliśmy również o podwyższoną zawartość białka w diecie, które ma ogromne znaczenie dla osób uprawiających sport. Na każde treningi mniejsze i większe nabierzesz siły z dietą Sport.

  • Dieta z niskim IG – to idealne rozwiązanie dla osób, które przy cukrzycy lub insulinooporności muszą kontrolować poziom glukozy we krwi. Dzięki temu nie tylko unikniesz przykrych powikłań, ale również zgubisz kilka nadmiarowych kilogramów. 

  Wypróbuj wszystkich smaków naszych diet, bo życie smakuje lepiej z posiłkami z Wybór Menu!

  Sprawdź gdzie dowozimy catering dietetyczny

  Catering dietetyczny Wybór Menu obsługuje większość miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

  gdzie dowozimy