Catering dietetyczny Wybór Menu

Catering dietetyczny Wybór Menu Łęczyca

Odkryj smak pasji i zaangażowania. U nas możesz też wymieniać posiłki pomiędzy wszystkimi dietami.

Zobacz diety

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Wybierz wariant i kaloryczność

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Ty decydujesz jakie posiłki zamawiasz

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

Zamiana rodzaju posiłku

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

25 posiłków do wyboru każdego dnia!

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Zamów dietę z Wyborem Menu
wybór menu z naszym cateringiem

Cennik naszych diet pudełkowych

Wariant

Kaloryczność

Okres zamówienia

10 dni

  Brak ceny

  Zamów dietę

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Łęczyca

  Zadzwoń+48 42 715-80-85
  Napisz wiadomość[email protected]

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Łęczyca

  Catering dietetyczny Łęczyca „Wybór menu” – z Nami to Ty decydujesz co jesz!

  Jesteśmy tym, co jemy. Każdy z nas zdaje sobie sprawę, że slogan ten ma jak najbardziej zastosowanie w rzeczywistości. Bez dwóch zdań nasza dieta wpływa na nasze zdrowie. Zarówno na nasze samopoczucie, jak i kondycję całego ciała, nawet włosów, skóry i paznokci. Jak więc zadbać o właściwą dietę nie mając zielonego pojęcia, jak powinna ona właściwie wyglądać? Jak bezwzględnie przestrzegać zasad zdrowego odżywiania nie  marnując na to zbyt dużej ilości czasu? „Wybór menu” powstał po to, aby Ci w tym pomóc. Nasza dieta pudełkowa codziennie zapewni Ci pyszne i zbilansowane posiłki! Wszystko to z dostawą do Twojego domu! Zaufaj nam również i Ty tak jak wielu innych zadowolonych z naszej diety osób! Zamów już dziś catering dietetyczny „Wybór menu”!

  Zalety diety pudełkowej „Wybór menu”

  Z „Wybór menu” zdrowe jedzenie będzie czekało na Ciebie przed drzwiami wskazanego przez Ciebie miejsca. W ten sposób zaczniesz odżywiać się zdrowo w niezwykle wygodny dla Ciebie sposób. Korzystając z naszej diety pudełkowej, zaoszczędzisz też sporo wolnego czasu. Z nami nigdy więcej nie będziesz musiał spędzać wielu godzin w kuchni! Czy to nie cudowna wiadomość? Nasz tani catering dietetyczny to doskonałe rozwiązanie dla każdego. Nasz catering powstał przy współpracy wykwalifikowanych dietetyków, kucharzy z prawdziwą pasją oraz sprawdzonych dostawców. „Wybór menu” to firma cateringowa, która daje Ci możliwość wyboru tego, co znajdzie się na Twoim talerzu! Zapoznaj się z dostępnymi w „Wybór menu” rodzajami diet i oczekuj o poranku zawsze świeżych posiłków przygotowanych przez nas specjalnie dla Ciebie!

  „Wybór menu” - rodzaje diety pudełkowej w Łęczycy

  W „Wybór menu” masz do wyboru opisane poniżej rodzaje diet. Dodatkowo każda z nich dostępna jest w kilku wersjach kalorycznych.

  • Dieta Sport – idealna dla osób, które aktywnie trenują. Bez względu na to, czy robią to zawodowo, czy też amatorsko. Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku musisz dostarczać do organizmu odpowiednią pulę kalorii, abyś nie doświadczył uczucia głodu między posiłkami, a także siły na efektywny trening. Z jej pomocą dostarczysz do organizmu potrzebna mu energie! Z nami z łatwością zbudujesz swoją wymarzoną sylwetkę! A wszystko to w smaczny i zdrowy sposób!

  • Dieta Wege – idealna dla osób, które zrezygnowały ze spożywania mięsa! W jej składzie dominują zawsze świeże warzywa i owoce! Niezwykle smaczna, różnorodna a przy tym zdrowa. Taka właśnie jest dieta Wege dostępna w „Wybór menu”.

  • Dieta Optimal – idealna dla osób, które pragną przestrzegać zasad zdrowego odżywiania, cenią jednak przy tym różnorodność spożywanych przez siebie posiłków. Za jej sprawą dostarczysz do organizmu potrzebną mu energię. Zagwarantujesz również mu właściwą podaż składników odżywczych, witamin i minerałów.

  • Dieta Slim – to dieta, która pozwoli Ci w łatwy sposób przejść proces redukcji masy ciała. Dodatkowo z naszą dietą uda Ci się zrobisz to w zdrowy dla Twojego organizmu sposób. Z nami zachowanie deficytu kalorycznego stanie się dziecinnie łatwe. Co więcej, zrobisz to w zdrowy dla swojego organizmu sposób.

  • Dieta z niskim IG – doskonała propozycja dla osób, które powinny kontrolować poziom glukozy we krwi. Posiłki skomponowane ze składników o niskim indeksie glikemicznym to nieocenione wsparcie przy leczeniu cukrzycy czy insulinooporności.

  Sprawdź gdzie dowozimy catering dietetyczny

  Catering dietetyczny Wybór Menu obsługuje większość miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

  gdzie dowozimy