Catering dietetyczny Wybór Menu

Catering dietetyczny Wybór Menu Nowy Targ

Odkryj smak pasji i zaangażowania. U nas możesz też wymieniać posiłki pomiędzy wszystkimi dietami.

Zobacz diety

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Wybierz wariant i kaloryczność

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Ty decydujesz jakie posiłki zamawiasz

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

Zamiana rodzaju posiłku

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

25 posiłków do wyboru każdego dnia!

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Zamów dietę z Wyborem Menu
wybór menu z naszym cateringiem

Cennik naszych diet pudełkowych

Wariant

Kaloryczność

Okres zamówienia

10 dni

  Brak ceny

  Zamów dietę

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Nowy Targ

  Zadzwoń+48 42 715-80-85
  Napisz wiadomość[email protected]

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Nowy Targ

  Wybór Menu Catering - dieta pudełkowa Nowy Targ w nowym wydaniu

  Nie zawsze mamy czas, aby zadbać o naszą dietę, ponieważ jak pokazuje wiele badań, jesteśmy narodem bardzo zapracowanym. Naszemu zdrowiu i samopoczuciu na pewno nie służy jedzenie na szybko i byle jak. Potrzeba zatem innego rozwiązania – takiego, które nie zajmie nam czasu, bo i tak często go brakuje. Catering dietetyczny może stać się takim rozwiązaniem. Jeszcze nigdy zamawiane jedzenie nie było tak proste! Zapomnij o przygotowywaniu posiłków i zapoznaj się z naszą ofertę.

  Czym jest catering dietetyczny Nowy Targ? 

  Rozwiązanie to zaczęło być modne w ostatnich latach. Dzięki niemu zapewnisz sobie posiłki na cały dzień, które będą zdrowe i odpowiednio zbilansowane. Wybór Menu nie odstaje pod tym względem. W naszym cateringu znajdziesz produkty, które są zawsze smaczne i świeże. Wybierasz więc to, na co masz ochotę spośród kilku różnych diet. Samodzielnie decydujesz, na jak długo z nami zostaniesz oraz czy w weekendy również mamy Cię odwiedzać. W wielu miastach jest dostępna wygodna dostawa za pomocą kuriera. Zobacz, czy miejscowość, z której pochodzisz, znajduje się na naszej liście. Nie znalazłeś jej? Spokojnie! Postaramy się to zmienić, ponieważ chcemy powiększać bazę miast, do których docierają nasze posiłki.

  Kim jesteśmy i czego chcemy? - Catering dietetyczny Nowy Targ

  Ze świeżych składników tworzymy niesamowite rzeczy, ponieważ zgrana z nas ekipa. Kucharz, który z nami współpracuje to prawdziwy mistrz! Czymś oczywistym jest dla niego podawanie dań, które są pachnące i piękne podane. Wielką pasję i serce wkłada w to, co robi. Składając zamówienie, przekonasz się o tym sam! Skonstruowaliśmy nasze menu tak, abyś zawsze miał możliwość wyboru poszczególnych dań, ponieważ chcemy dbać o każdego klienta. Dieta pudełkowa jest prawdziwym rarytasem.

  Rodzaje diet w Nowym Targu

  U nas znajdziesz aż kilka rodzajów diet. Jednak najważniejszą rzeczą jest fakt, że posiłki możesz wybierać z dowolnego menu. Sprawdź, na jakie propozycje możesz liczyć i wybierz idealne rozwiązanie. 

  • SLIM — chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów? My ci w tym pomożemy! Z łatwością osiągniesz swoje cele, jednak musisz pamiętać również o aktywności fizycznej. Dla naszego jedzenia aż chce się ćwiczyć, ponieważ wygląda ono bardzo apetycznie, a jeszcze lepiej smakuje.

  • OPTIMAL — chcesz skupić się na przyjemności, jaką jest jedzenie? Masz dość liczenia kalorii i zastanawiania się, co by tutaj jeszcze zjeść? Z dietą OPTIMAL ten problem się skończy! Dostarczymy ci w niej świeże warzywa i owoce, zdrowe mięsa i pełnowartościowe produkty. 

  • WEGE — z tej diety może korzystać każdy, jednak została zaprojektowana dla wszystkich wegetarian. Dostarczysz z nią do organizmu wszystko, czego potrzebuje, ponieważ została odpowiednio zbilansowana. Pożegnaj się z wiecznymi niedoborami. Nasz dietetyk nad wszystkim czuwał, a my jesteśmy pewni jego pracy. Z nami poznasz inne oblicze warzyw! 

  • SPORT — chcesz skupić się wyłącznie na treningach i ich efektach? Wybierz naszą dietę. Nasz kucharz zadba, aby na twoim talerzu nie zabrakło smaków i kolorów, ale przede wszystkim o odpowiednie proporcje makroskładników. Twoim zadaniem będzie tylko określenie ilości kalorii. W razie potrzeby możesz liczyć na wsparcie naszego dietetyka.

  Ile to wszystko kosztuje? - Dieta pudełkowa Wybór Menu 

  Za 5 posiłków na cały dzień, niezależnie od ich kaloryczności, zapłacisz nieco ponad 50 zł. Nawet jako tani catering dietetyczny zapewniamy wysoką jakość usług  gastronomicznych. Zadbaliśmy o to, aby produkty, z których przyrządzamy nasza dania, pochodziły ze sprawdzonych źródeł. Dbamy również o to, aby były dobrze przechowywane. Poddając je obróbce termicznej, zadbaliśmy nie tylko o zachowanie ich walorów estetycznych, ale również o ich wartości odżywcze. Twoje samopoczucie oraz zdrowie są u nas bezpieczne. Sprawdzając catering dietetyczny ranking, przekonasz się, jak wypadamy na tle innych firm pod względem cenowym jak i jakościowym. Zapoznaj się z ofertą Wybór Menu już dzisiaj!

  Sprawdź gdzie dowozimy catering dietetyczny

  Catering dietetyczny Wybór Menu obsługuje większość miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

  gdzie dowozimy