Catering dietetyczny Wybór Menu

Catering dietetyczny Wybór Menu Police

Odkryj smak pasji i zaangażowania. U nas możesz też wymieniać posiłki pomiędzy wszystkimi dietami.

Zobacz diety

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Wybierz wariant i kaloryczność

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Ty decydujesz jakie posiłki zamawiasz

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

Zamiana rodzaju posiłku

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

25 posiłków do wyboru każdego dnia!

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Zamów dietę z Wyborem Menu
wybór menu z naszym cateringiem

Cennik naszych diet pudełkowych

Wariant

Kaloryczność

Okres zamówienia

10 dni

  Brak ceny

  Zamów dietę

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Police

  Zadzwoń+48 42 715-80-85
  Napisz wiadomość[email protected]

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Police

  Wybór Menu Catering - dieta pudełkowa Police w nowym wydaniu

  Nie zawsze jesteśmy w stanie wystarczająco zadbać o naszą dietę. Dzieje się tak, ponieważ nasz naród jest bardzo zapracowany. Naszemu zdrowiu czy samopoczuciu jeszcze bardziej szkodzi jedzenie na szybko i do tego byle jak. Poszukaj więc rozwiązania, które połączy ze sobą oszczędność czasu z dużymi korzyściami. Nie musisz szukać go daleko, ponieważ jest nim catering dietetyczny. Poznaj bliżej naszą ofertę i zobacz, że jedzenie na wynos może być zdrowe i dobrze zbilansowane. 

  Czym jest catering dietetyczny Police?

  Catering dietetyczny stał się bardzo popularnym rozwiązaniem, ponieważ dzięki niemu zadbasz o swoje zbilansowane posiłki na cały dzień. W Wybór Menu nie postępujemy inaczej. U nas znajdziesz dania, które przyrządzone zostały tylko i wyłącznie ze świeżych produktów, dlatego wyróżniają się tak wysoką jakością. Wybór Menu pozwoli Ci sięgnąć po jedną z wielu diet, abyś zawsze jadł to, co lubisz. To Ty decydujesz, jak długo chcesz korzystać z naszej oferty oraz czy ma obejmować również weekendy. Umożliwiamy ci wygodną dostawę za pośrednictwem kuriera, która jest dostępna już w wielu miastach. Sprawdź, czy obejmuje również Twoją miejscowość. Jeśli okażę się, że nie, postaramy się to zmienić. Stale rozbudowujemy bazę naszych miast, dlatego nie musisz się o nic martwić! 

  Kim jesteśmy i czego chcemy? - Catering dietetyczny Police

  Z produktów spożywczych jesteśmy w stanie wyczarować cuda, ponieważ tworzymy zgraną ekipę. A nasz kucharz to prawdziwy arcymistrz w swojej dziedzinie. Wykonanie pachnących i pięknie podanych dań to dla niego bułka z masłem. Całą pracę wykonuje z ogromnym sercem i pasją. Przekonaj się o tym sam, składając zamówienie. W Wybór Menu masz dowolność, ponieważ dbamy o każdego klienta. U nas dieta pudełkowa wygląda i smakuje perfekcyjnie.

  Rodzaje diet w Policach

  W Wybór Menu otrzymasz propozycję kilku różnych diet. Najważniejsze jest jednak to, że możesz sięgać po posiłki z każdej z nich. Co daje ci aż tak wiele różnych dań do wyboru każdego dnia. Diety, które oferujemy to:

  • SLIM — dieta ta pomoże ci w łatwy sposób przejść przez okres redukcji. Poza nią, do całego sukcesu będzie brakowało jedynie aktywności fizycznej. Motywacji do ćwiczeń dodają ci nasze piękne wyglądające i pachnące dania. Walka z nadwagą może być prosta.

  • OPTIMAL — jeśli każdego dnia zastanawiasz się, co jeść, a przy tym liczysz kalorie, jednak nie chcesz już tego robić, wybierz naszą dietę! Zapewni ci ona zawsze świeże warzywa i owoce, pełnowartościowe składniki mięsne i pyszne dodatki. 

  • WEGE — jeśli jesteś wegetarianinem, lub po prostu lubisz taką dietę, skorzystaj z naszej oferty. Z dietą Wege od Wybór Menu nigdy nie zabraknie ci odpowiednio zbilansowanych posiłków oraz różnorodności. A o niedoborach możesz zapomnieć! Ręczymy za pracę dietetyka, który nad wszystkim czuwa! 

  • SPORT — z taką dietą będziesz  mógł z łatwością skupić się na treningach. Nasz kucharz zadba o zawartość twojego talerza. Znajdziesz na nim potrawy pełne smaku oraz kolorów. O odpowiednie proporcje makroskładników również nie musisz się martwić! Pamiętaj tylko o podaniu odpowiedniej kaloryczności.

  Ile to wszystko kosztuje? - Dieta pudełkowa Wybór Menu

  U nas za 5 posiłków dziennie, zapłacisz nieco ponad 50 zł, niezależnie od tego, jaką kaloryczność wybrałeś. Gwarantujemy, że nasze usługi gastronomiczne są na najwyższym poziomie, mimo że określamy się jako tani catering dietetyczny. Źródła, z których kupujemy produkty, są sprawdzone, a profesjonalny zespół dba o to, aby zawsze odpowiednio je przechowywać. Nawet podczas obróbki termicznej troszczymy się, aby dania zachowywały swoje walory estetyczne, a przede wszystkim wyróżniały się doskonałymi wartościami odżywczymi. Gwarantuje to, że twoje zdrowie i samopoczucie są w dobrych rękach. Chcesz nas bliżej poznać? Sprawdź catering dietetyczny ranking, na którym znajdziesz, jak wypadamy na tle innych firm pod względem cenowym i jakościowym. Nie zwlekaj dłużej! W Wybór Menu czekamy również na ciebie.

  Sprawdź gdzie dowozimy catering dietetyczny

  Catering dietetyczny Wybór Menu obsługuje większość miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

  gdzie dowozimy