Catering dietetyczny Wybór Menu

Catering dietetyczny Wybór Menu Siemianowice Śląskie

Odkryj smak pasji i zaangażowania. U nas możesz też wymieniać posiłki pomiędzy wszystkimi dietami.

Zobacz diety

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Wybierz wariant i kaloryczność

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Ty decydujesz jakie posiłki zamawiasz

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

Zamiana rodzaju posiłku

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

25 posiłków do wyboru każdego dnia!

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Zamów dietę z Wyborem Menu
wybór menu z naszym cateringiem

Cennik naszych diet pudełkowych

Wariant

Kaloryczność

Okres zamówienia

10 dni

  Brak ceny

  Zamów dietę

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Siemianowice Śląskie

  Zadzwoń+48 42 715-80-85
  Napisz wiadomość[email protected]

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Siemianowice Śląskie

  Wybór Menu Catering – dieta pudełkowa Siemianowice Śląskie w nowym wydaniu

  Dieta pudełkowa cieszy się obecnie bardzo dużym powodzeniem. Jest to wygodne rozwiązanie dla wszystkich osób, dbających o zdrowie. Przede wszystkim z uwagi na fakt, że większość firm cateringowych przygotowuje codziennie posiłki pod dyktando jadłospisów przygotowanych przez dietetyków. Jak zatem wybrać catering, który spełni oczekiwania i będzie dowoził nie tylko zdrowe, ale i smaczne posiłki? 

  Można oczywiście kierować się pozycjami poszczególnych firm cateringowych, sprawdzanych po wpisaniu do przeglądarki internetowej hasła: “catering dietetyczny ranking”. Jednakże taki wybór nie jest gwarancją smacznych posiłków. 

  Firmą szczególnie wartą uwagi jest catering Wybór Menu. Głównie z uwagi na fakt, że umożliwia on swoim Klientom dowolną roszadę posiłków spośród 5 proponowanych diet. Jest to fenomenalne rozwiązanie, które daje pewność, że zamawiane dania będą spożywane zawsze ze smakiem. 

  Czym jest catering dietetyczny Siemianowice Śląskie? 

  Catering dietetyczny polega na dostarczaniu do drzwi Klienta codziennych zestawów 5 posiłków, z wybranej diety. Dania są skrupulatnie planowane i opracowywane przez dietetyków, tak by dostarczały doskonale zbilansowane pożywienie.

  Wybór Menu jako wyjątkowa firma cateringowa umożliwia swoim Klientom wybór ulubionych dań z zakresu 5 diet, z których każda składa się z 5 posiłków. Oznacza to, że Klienci mają każdego dnia do wyboru 25 różnych dań. W związku z tym każdy Klient może przykładowo, zamawiając dietę Sport o poziomie kalorii wynoszącym 2500 kcal wybrać jeden ulubiony posiłek z diety Optimal, jeden z diety Slim i trzy z diety Sport, wszystkie o takim samym poziomie energetycznym. Wybór Menu wprowadził powyższe rozwiązanie, by mieć pewność, że posiłki cieszą się uznaniem Klientów i są spożywane w całości. 

  Kim jesteśmy i czego chcemy?

  Jako zgrana ekipa profesjonalistów, dla których zdrowe jedzenie jest najwyższym priorytetem, chcemy zarażać naszą pasją możliwie jak najwięcej Klientów. Pragniemy doskonałym smakiem naszych potraw przekonać każdego z nich do zmiany przyzwyczajeń żywieniowych na zdrowe. Ponieważ doskonale wiemy, że tylko “w zdrowym ciele jest zdrowy duch”. Zatem podstawą dobrego samopoczucia każdego dnia jest racjonalna dieta. 

  Rodzaje diet w Siemianowicach Śląskich

  Wszystkim naszym Klientom proponujemy dowolny wybór ulubionych dań spośród 5 podstawowych diet.

  • Diety Slim – opracowanej pod kątem osób walczących z nadwagą. Na dietę składa się szereg urozmaiconych posiłków z ograniczoną ilością tłuszczy i węglowodanów. 

  • Optimal – Dieta, która przeznaczona jest dla wszystkich osób, które chcą smacznie, zdrowo i różnorodnie się odżywiać. Dieta ta bowiem wyróżnia się szczególnym bogactwem rozmaitych posiłków. W związku z tym nie mają one prawa się znudzić.

  • Dieta Wege – składająca się tylko i wyłącznie z roślin i produktów roślinnych. Komponowana według zasad diety wegetariańskiej i skalkulowana w sposób, który dostarcza wszelkich niezbędnych składników pokarmowych. 

  • Dieta niski IG – Opracowana w sposób gwarantujący dobre samopoczucie i zdrowie wszystkim osobom, których dieta musi regulować zawartość poziomu cukru we krwi.  

  • Sport – Dieta opracowana dla osób, które przez uprawianie sportów są codziennie poddawane wzmożonemu wysiłkowi. Dostarcza optymalnie zbilansowane posiłki i odpowiednio wysokie ilości białka, niezbędnego przy wyczynowym uprawianiu dyscyplin sportowych.

  Wszystkie dostępne w Wybór Menu diety posiadają dodatkowo kilka poziomów energetycznych: 1200, 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal. Po to by każdy Klient mógł dobrać odpowiedni poziom zapotrzebowania energetycznego, idealnie pasującego do indywidualnych potrzeb. 

  Ile to wszystko kosztuje

  Jedną z największych zalet cateringu Wybór Menu, są oprócz pysznych posiłków i swobodnego ich wyboru niskie ceny za usługi. Stawki cenowe za 5 posiłków, zapewniających całodzienne wyżywienie zaczynają się już od kwoty nieco powyżej 50 zł. Nie są to nadmierne koszty, zwłaszcza że często ceny za jeden tylko obiad znacząco przekraczają powyższą kwotę. W związku z tym można powiedzieć, że Wybór Menu to nie tylko smaczny catering, ale też tani catering dietetyczny. Najlepszą metodą, żeby się o tym przekonać, jest wypróbowanie cateringu. Dlatego warto zamówić posiłki, by stwierdzić, że zdrowe odżywianie może być pyszne i do tego niedrogie.

  Sprawdź gdzie dowozimy catering dietetyczny

  Catering dietetyczny Wybór Menu obsługuje większość miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

  gdzie dowozimy