Catering dietetyczny Wybór Menu

Catering dietetyczny Wybór Menu Skawina

Odkryj smak pasji i zaangażowania. U nas możesz też wymieniać posiłki pomiędzy wszystkimi dietami.

Zobacz diety

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Wybierz wariant i kaloryczność

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Ty decydujesz jakie posiłki zamawiasz

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

Zamiana rodzaju posiłku

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

25 posiłków do wyboru każdego dnia!

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Zamów dietę z Wyborem Menu
wybór menu z naszym cateringiem

Cennik naszych diet pudełkowych

Wariant

Kaloryczność

Okres zamówienia

10 dni

  Brak ceny

  Zamów dietę

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Skawina

  Zadzwoń+48 42 715-80-85
  Napisz wiadomość[email protected]

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Skawina

  Wybór Menu Catering – dieta pudełkowa Skawina w nowym wydaniu

  Badania dokładnie pokazują, że Polska to dość zapracowany kraj. W ostatnich latach znacznie więcej czasu spędzamy na obowiązkach zawodowych, aniżeli domowych. Nic więc dziwnego, że nie mamy czasu, aby przygotować dla siebie i rodziny zdrowe jedzenie. A jest to przecież klucz do tego, by się dobrze czuć i nie miewać problemów zdrowotnych. Na szczęście i do naszego kraju wkradł się przed laty pewien fenomen, który obecnie wykorzystywany jest prawie przez wszystkich. Mowa tutaj o diecie pudełkowej. Catering dietetyczny Wybór Menu to doskonały przykład tego, jak dieta pudełkowa zdominowała żywienie Polaków. Ponadto, zamawianie jedzenia jeszcze nigdy nie było tak łatwe. 

  Czym jest catering dietetyczny Skawina?

  Catering to rozwiązanie dietetyczne, żywnościowe, które stało się bardzo popularne w ostatnich latach. Nic w tym dziwnego – każdy z nas chce dobrze się odżywiać, otrzymywać z jedzenia energię, a przy okazji być zdrowym. Jeśli nie mamy na to czasu lub nie chcemy przeznaczać na gotowanie zbyt wielu cennych godzin, możemy zdecydować się na catering dietetyczny. Fantastyczną firmą jest Wybór Menu. Zainteresowani mogą zdecydować się na jedną z czterech diet w ofercie, a następnie wymieniać posiłki, jeśli któreś nie będą im odpowiadały w dany dzień. Co więcej, zamawiasz dietę na takie dni, które samodzielnie wybierasz. Nie musisz jeść naszej diety w weekendy, jeśli nie chcesz. Sprawdź, w których miastach jesteśmy dostępni i koniecznie zamów choć jedną z naszych diet dla siebie lub swojej rodziny.

  Kim jesteśmy i czego chcemy? – Catering dietetyczny Skawina 

  Jesteśmy nie tylko firmą, ale również zżytą i zgraną drużyną, która doskonale wie, co chce zaoferować swoim klientom. Nasz wykwalifikowany dietetyk potrafi przygotować rozpiskę diet na każdy dzień z uwzględnieniem doskonałego zbilansowania posiłków, aby korzystać z dostarczonej energii wtedy, kiedy jej faktycznie potrzeba. Z kolei nasz kucharz potrafi wyczarować pyszne posiłki z niczego. Na szczęście na poczet diet ma ogromną różnorodność produktów do wyboru, z których tworzy prawdziwe dzieła sztuki. Wszystko jest skonstruowane tak, aby nasi klienci byli zawsze maksymalnie zadowoleni. Posiłki dostarczane są kurierem pod drzwi klienta jeszcze zanim ten wstanie z łóżka. Dodatkowo, każdy posiłek znajduje się w specjalnym pudełku, które można podgrzewać. Nadają się one do recyklingu, a więc nasza firma dodatkowo dba o środowisko. 

  Rodzaje diet w Wybór Menu

  Nasze menu to aż cztery różnorodne diety. Istotne jest to, że nasi klienci i tak mają możliwość wyboru posiłku z innej diety, niż sobie zamówili. Kolację z diety Optimal możesz wymienić na kolację z diety Slim czy z diety Wege. Wszystko, tak naprawdę, zależy tutaj od Ciebie samego. A nasze diety to:

  • Slim – z tej diety warto skorzystać w momencie, kiedy chcesz schudnąć kilka czy kilkanaście kilogramów. Dietetyk dba o to, aby wkomponować warzywa czy przyprawy, które wzmagają przemianę materii. Ponadto, do tej diety należy dołączyć również aktywność fizyczną.

  • Wege – jest to idealna dieta dla osób, które zdecydowały, że nie będą jeść mięsa oraz produktów odzwierzęcych. Posiłki są pełne zamienników mięsa, aby uzupełnić wszelkie niedobory białka.

  • Optimal – ta dieta to standardowe zdrowe jedzenie, bez wyłączeń żywieniowych. Idealna dla każdego, kto nie cierpi na alergie, nietolerancje pokarmowe i wiele innych schorzeń.

  • Sport – ostatnia nasza dieta dedykowana jest sportowcom zawodowym, osobom aktywnym fizycznie, które chcą dbać o swoje wyniki i efekty, a nie myśleć o tym, co zjedzą, aby zaspokoić wszystkie swoje potrzeby.

  • Dieta z niskim IG - dieta, która powstała z myślą o potrzebach osób zmagających się ze zbyt wysokim poziomem cukru we krwi. Wszystkie dania zostały skonstruowane tak, aby nie powodowały nagłych skoków stężenia glukozy. Dzięki nim Twoje samopoczucie i zdrowie ulegną znacznej poprawie.

  Ile to wszystko kosztuje? – Dieta pudełkowa Wybór Menu

  Tani catering dietetyczny, jakim jest Wybór Menu to rewelacyjna opcja dla Ciebie i Twojej kieszeni. Jeden dzień jedzenia, w którym otrzymasz 5 posiłków to niewiele ponad 50 zł. Jeśli chcesz sprawdzić, czy jesteśmy godni zaufania, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę catering dietetyczny ranking i zobaczyć, jakie opinie zbieramy. Wszyscy nasi klienci do tej pory byli zadowoleni i polecali naszą firmę.

  Sprawdź gdzie dowozimy catering dietetyczny

  Catering dietetyczny Wybór Menu obsługuje większość miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

  gdzie dowozimy