Catering dietetyczny Wybór Menu

Catering dietetyczny Wybór Menu Stargard

Odkryj smak pasji i zaangażowania. U nas możesz też wymieniać posiłki pomiędzy wszystkimi dietami.

Zobacz diety

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Wybierz wariant i kaloryczność

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Ty decydujesz jakie posiłki zamawiasz

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

Zamiana rodzaju posiłku

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

25 posiłków do wyboru każdego dnia!

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Zamów dietę z Wyborem Menu
wybór menu z naszym cateringiem

Cennik naszych diet pudełkowych

Wariant

Kaloryczność

Okres zamówienia

10 dni

  Brak ceny

  Zamów dietę

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Stargard

  Zadzwoń+48 42 715-80-85
  Napisz wiadomość[email protected]

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Stargard

  Wybór Menu Catering – dieta pudełkowa Stargard w nowym wydaniu

  Zdecydowanie warto dbać o prawidłowe odżywianie i właściwą dietę, nie zawsze jednak mamy na to czas. W codziennym pędzie brakuje wolnej chwili na przygotowywanie zdrowych, domowych posiłków. Być może trzeba zastanowić się, jak zmienić swoje nawyki żywieniowe bez konieczności tracenia mnóstwa czasu na gotowanie i robienie zakupów. Takim sposobem może być catering dietetyczny. Szybko możesz zamówić swoje ulubione potrawy do domu lub biura, a także poznać nowe smaki. Otrzymasz posiłki smaczne i odpowiednio skomponowane, a do tego zdrowe. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz dietę dla siebie.

  Czym jest catering dietetyczny w Stargardzie?

  To po prostu dieta pudełkowa, którą możesz zamówić bezpośrednio do domu. Usługa ta cieszy się coraz większym powodzeniem, ponieważ otrzymujemy zdrowe jedzenie w postaci odpowiednio zbilansowanej diety. Można zapomnieć o codziennym gotowaniu i sprzątaniu kuchni. Firma Wybór Menu oferuje zdrowy catering. Staramy się dostarczać tylko produkty najwyższej jakości. Oferujemy aż 4 ciekawe diety, do wyboru według potrzeb i upodobań. Możesz zamawiać to, co lubisz lub poznawać nowe smaki, a także korzystać z naszych usług tak długo, jak chcesz – przez cały tydzień lub tylko w dni robocze. Nasze pyszne i estetycznie podane dania dostarczamy szybko i skutecznie. Działamy w wielu miastach, a tam, gdzie nas jeszcze nie ma, być może pojawimy się już niedługo, ponieważ ciągle rozszerzamy swoją działalność. Sprawdź, czy już oferujemy nasze usługi w Twoim mieście!

  Kim jesteśmy i czego chcemy? – Catering dietetyczny Stargard

  Jesteśmy zespołem, który robi wszystko, aby przygotować dla ciebie pyszne posiłki. Nasz kucharz pracuje z pasją i oddaje całą swoją energię, aby przygotować potrawy, którymi będziesz się delektować. Proponowana przez nas dieta pudełkowa zadowoli każdego smakosza. Zamów smaczne jedzenie z dowozem do domu i sprawdź jakość naszych posiłków. Masz do wyboru wiele opcji. Możesz sięgnąć po dania z dowolnej diety, ponieważ tak właśnie skomponowaliśmy nasze menu.

  Rodzaje diet w Wybór Menu Stargard

  Mamy w ofercie 5 rodzajów diet. Nasze menu jest tak skomponowane, że możesz wybierać dla siebie posiłki z każdej z nich. W ten sposób otrzymujesz 25 dań do wyboru. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • SLIM – ta dieta pomoże Ci zrzucić zbędne kilogramy lub utrzymać właściwą wagę. Możesz zdrowo i smacznie jeść, a przy tym cieszyć się zgrabną figurą. Nie rezygnuj z ćwiczeń fizycznych, a na pewno Ci się uda.

  • OPTIMAL – jeśli potrzebujesz codziennie zdrowego jedzenia, przygotowanego na bazie pełnowartościowych składników oraz zdrowych i świeżych warzyw,  wybierz właśnie tę dietę. Możesz zająć się pracą lub poświęcić więcej czasu na swoje hobby, a my przygotujemy dla ciebie smaczne dania o odpowiedniej kaloryczności.

  • WEGE – jest to dieta przygotowywana ze składników pochodzenia roślinnego. Dzięki niej możesz cieszyć się smakiem warzyw i owoców oraz innych ciekawych dań roślinnych. Nasz dietetyk zadbał o to, aby dostarczała ona odpowiednią ilość składników odżywczych, bez niedoborów.

  • SPORT – dieta ta wspiera wszystkie osoby, które są aktywne fizycznie i pragną skupić się na treningach. Otrzymasz posiłki, które zapewniają odpowiedni dobór makroskładników we właściwych proporcjach. Możesz wybrać właściwą kaloryczność i cieszyć się smacznymi, starannie przygotowanymi daniami.

  • Dieta z niskim IG – to specyficzny rodzaj diety, opracowany specjalnie dla diabetyków. Wszystkie zastosowane w posiłkach produkty mają niski indeks glikemiczny. Oznacza to, że ich wpływ na poziom glukozy we krwi po spożyciu posiłku, nie wywołuje gwałtownego i niewskazanego wzrostu. 

  Ile to wszystko kosztuje? – Dieta pudełkowa Stargard "Wybór menu"

  Proponujemy tani catering dietetyczny. Wszystkie diety z naszej oferty, bez względu na wybraną kaloryczność, to koszt ok. 50 zł za 5 dań dziennie. Nie jest to wiele, zważywszy na jakość używanych przez nas artykułów spożywczych, z których przygotowujemy wszystkie dania. Są one otrzymywane od naszych sprawdzonych dostawców. Co więcej, przechowujemy je w odpowiednich warunkach, a obróbka termiczna jest przeprowadzana w taki sposób, aby nie pozbawiała ich wartości odżywczych. Dzięki temu dostarczamy zdrowe posiłki, korzystnie działające na zdrowie i poprawiające samopoczucie. Jakość naszych usług jest naprawdę wysoka. Jeśli chcesz porównać nas z innymi firmami oferującymi tego typu usługi, sprawdź catering dietetyczny ranking.

  Sprawdź gdzie dowozimy catering dietetyczny

  Catering dietetyczny Wybór Menu obsługuje większość miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

  gdzie dowozimy