Catering dietetyczny Wybór Menu

Catering dietetyczny Wybór Menu Wyszków

Odkryj smak pasji i zaangażowania. U nas możesz też wymieniać posiłki pomiędzy wszystkimi dietami.

Zobacz diety

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Wybierz wariant i kaloryczność

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Ty decydujesz jakie posiłki zamawiasz

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

Zamiana rodzaju posiłku

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

25 posiłków do wyboru każdego dnia!

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Zamów dietę z Wyborem Menu
wybór menu z naszym cateringiem

Cennik naszych diet pudełkowych

Wariant

Kaloryczność

Okres zamówienia

10 dni

  Brak ceny

  Zamów dietę

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Wyszków

  Zadzwoń+48 42 715-80-85
  Napisz wiadomość[email protected]

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Wyszków

  Wybór Menu Catering – dieta pudełkowa Wyszków w nowym wydaniu

  Korzystałeś z wielu rodzajów cateringów dietetycznych, żaden z nich nie spełnił jednak Twoich oczekiwań? Oczekujesz, aby dieta pudełkowa była indywidualnie dostosowana do Twoich potrzeb? Pragniesz, aby w pudełka, które znajdujesz pod drzwiami, były tylko lubiane przez Ciebie potrawy? Dodatkowo chcesz, aby Twoje posiłki składały się tylko i wyłącznie ze zdrowych posiłków? Co, jeśli znam miejsce, które może wszystko to zaoferować Ci w przystępnej dla Ciebie cenie? Takim miejscem jest firma cateringowa „Wybór menu”! Zapoznaj się z ofertą i przekonaj się, że dieta pudełkowa dostępna w „Wybór menu” to idealna opcja dla Ciebie!

  Czym jest catering dietetyczny Wyszków?

  Catering dietetyczny to nic innego jak pewien rodzaj usługi gastronomicznej z dostawą. Usługa ta polega na dostarczaniu przez firmy cateringowe posiłków pod wskazane przez klienta miejsce. Posiłki te uznawane są jednak za zdrowe, ponieważ zawierają one w sobie określoną wartość odżywczą. Wartość ta dostosowana jest do rodzaju diety wybranego przez klienta, a także do intensywności aktywności fizycznej, którą wykazuje w ciągu dnia. Dieta pudełkowa dostosowana jest również do preferencji i indywidualnych potrzeb zamawiającego. Catering dietetyczny znany jest również pod nazwą dieta pudełkowa. Nazwa ta wzięła się stąd, że posiłki te dostarczane są pod dom klienta w specjalnych pudełkach, które umożliwiają bezpieczny transport. 

  Kim jesteśmy i czego chcemy?

  W ostatnich latach moda na dietę pudełkową znacząco wzrosła. W związku z tym firma „Wybór menu” rozpoczęła swoją aktywność na rynku usług cateringowych. Specjalizujemy się w produkcji i dostarczaniu zdrowych, zbilansowanych posiłków pod same drzwi klienta. Jesteśmy firmą, której głównym celem jest troska o to, aby każdy odżywiał się zdrowo! Pragniemy udowodnić, że można jeść zarówno zdrowo, jak i smacznie. Jednak co najważniejsze nie wymaga to żadnych wyrzeczeń!

  Pomagamy naszym klientom w osiągnięciu zdrowej sylwetki. Co ważne nie tylko na chwilę, ale na długie lata. Z nami dowiesz się, czym jest zdrowe podejście do prawidłowo zbilansowanego odżywiania. Z nami dokonywanie mądrych wyborów żywieniowych stanie się dla Ciebie nawykiem. Nasza dieta pudełkowa to sposób na życie!

  Rodzaje diet w Wyszkowie

  W „Wybór menu” masz do wyboru następujące diety:

  • Dieta Optimal – przeznaczona dla tych osób, które lubią spożywać różnorodne posiłki. Dieta ta opiera się w głównej mierze na posiłkach skomponowanych według zasad zdrowego odżywiania. Zamawiając tę dietę, masz pewność, że dostarczysz do organizmu wszystkich potrzebnych mu witamin i minerałów.

  • Dieta Wege – występujące w tej diecie potrawy składają się z produktów pochodzenia roślinnego. Idealna dla osób, które wyeliminowały ze swojej diety mięso. Zamawiając Wege dietę pudełkową, dostępną w „wybór menu” przekonasz się, że taki sposób odżywiania wcale nie musi być monotonny. Z nami odkryjesz wege dania w zupełnie nowej odsłonie.

  • Dieta Slim – wybierz ją, jeśli pragniesz w zdrowy dla Twojego organizmu sposób pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Z nami uda Ci się to bez żadnych wyrzeczeń. Bez uczucia głodu i bez efektu jo-jo.

  • Dieta Sport – jeśli ze względu na swoją dużą aktywność fizyczną musisz zwiększyć pulę kalorii dostarczaną do organizmu, dieta ta do dla Ciebie strzał w 10! Co ważne, przy pomocy tej diety dostarczysz do organizmu odpowiednią ilość białka, a to niełatwe, zwłaszcza że zapotrzebowanie u sportowców na ten makroskładnik znacząco wzrasta!

  • Dieta z niskim IG – menu opracowane z wykorzystaniem posiłków o niskim indeksie glikemicznym. To świetna propozycja dla wszystkich osób z cukrzycą czy insulinoopornością, które muszą stale kontrolować poziom cukru we krwi.

  Ile to wszystko kosztuje?

  Wydatki związane z wyżywienie w ostatnim czasie znacząco wzrosły. Dodatkowo duża część jedzenia, tego przygotowywanego przez Ciebie w klasyczny sposób zwyczajnie trafia do kosza. Nie masz czasu na codzienne gotowanie albo zwyczajnie woli ten czas poświęcić na coś innego. Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie wydaje się skorzystanie z usług cateringu dietetycznego. Bez dwóch zdań dieta pudełkowa w tym przypadku może znacząco ułatwić Ci życie. Obawiasz się jednak, że cena diety pudełkowej może okazać się dla Ciebie zbyt wysoka. Wybierz catering dietetyczny „Wybór menu” i przekonaj się, że z nami z łatwością znajdziesz ofertę dopasowaną do Twoich możliwości finansowych.

  Cena oferowanej przez nas diety pudełkowej uzależniona jest od rodzaju, wariantu, ilości posiłków czy czasu jej trwania. Cena oferowanych przez nas diet pudełkowych waha się w granicy 50 zł za dzień! Uważamy, że to bardzo atrakcyjna cena. Zamów naszą dietę pudełkową i przekonaj się, że naprawdę warto.

  Sprawdź gdzie dowozimy catering dietetyczny

  Catering dietetyczny Wybór Menu obsługuje większość miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

  gdzie dowozimy